Актульні новини Фастова і Фастівського району

Готуйте м’ячі й ракетки!

На фастівському спорткомплексі “Машинобудівник” зовсім скоро буде відкрито новеньке футбольне поле зі штучним покриттям, яке споруджене за кошти обласного бюджету

Його будівництво вже завершилося. ­Велося воно за обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту “Київщина спортивна” на 2017-2020 роки. Згідно з цією програмою відділу з питань фізичної культури і спорту ­виконавчого комітету Фастівської міськради, як повідомив його начальник Андрій Скиданенко, було передано необхідне для майданчика обладнання, а також вісім вуличних тренажерів і мультифітнесстанцію (багатофункціональний тренажер) – на загальну суму понад 833 тисячі гривень. Ще 400 тисяч гривень виділено з міського бюджету – для виготовлення проектно-кошторисної доку­ментації на будівництво футбольного поля.

Його розмір – 42 на 22 метри. На майданчику, покритому штучною травою, можна грати і у футбол, і у великий теніс. Він буде відкритий для тренувань учнів загальноосвітніх шкіл та ДЮСШ, а у вечірній час і у вихідні – для всіх фастівчан. За словами Андрія Скиданенка, можливе також його комерційне використання. Виручені кошти йтимуть на утримання поля в належному стані та облаштування навко­лишньої території. У подальшому планується ще й зведення біля нього глядацьких трибун. А тренажери вже встановлено.

Поле зі штучним покриттям на фастів­ському стадіоні – друге із вісімнадцяти запланованих міні-футбольних полів та майданчиків з вуличними тренажерами, ­будівництво яких фінансується коштом обласного бюджету. Десять майданчиків було встановлено минулого року. Координатором виконання програми “Київщина спортивна” є управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації на чолі з керів­ником Сергієм Тимофєєвим.

Окрім будівництва спорт-об’єктів в рамках програми ­“Ки­ївщина спортивна”, спор-тивні майданчики будуються також в рамках ще однієї державної програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах Укра­їни”. Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів ­порівну. Виділено кошти на тринадцять ­май­данчиків. Два спортивні об’єкти вже ­функціонують з минулого місяця цього року у Васильківському районі.

За інф. прес-служби управління фізичної культури і спорту Київської ОДА