Актульні новини Фастова і Фастівського району

Грайте й перемагайте, тренуйтеся і зміцнюйтеся!

Урочистим відкриттям завершилося будівництво міні-футбольного поля зі  штучним покриттям та встановлення майданчиків із сучасними вуличними тренажерами у Фастові на території спортком­плексу “Машинобудівник”. Дата церемонії ­вибрана не випадково – провели урочистості в День Незалежності України.

Поява футбольного майданчика 42х22 м у Фастові – це чергове свідчення, що дія ­обласної програми “Київщина спортивна” ­успішно продовжується. У 2018 році це чергова ластівка з 18-ти запланованих міні-футбольних полів та майданчиків з вуличними тренажерами, встановлення яких у населених пунктах області фінансується коштом обласного бюджету.

Щодо вуличних трена­жерів, то було при­йня­то рішення їх розділити. Частина функціонує безпосередньо біля стадіону, а частину встановлено на пляжі №2 річки Унави. Місце для тренажерів вибране обдумано. Тут проводять своє дозвілля місцеві мешканці, а ­також відбуваються змагання з водних видів спорту та пляжні турніри.

На урочистості завітав начальник управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв. Звернувшись до гостей заходу з ­ві­тальним словом, він нагадав, що координатором виконання об­ласної програми з будівництва футбольних полів виступає ­очолюване ним управління, а також ­коротко розповів про кроки розвитку спорту на Київщині, які успішно робить обласне управління. Окрім розвитку інфраструктури, це і підтримка спорту через проведення чемпіонатів, турнірів та фестивалів, підтримка спортсменів стипендіями для най­видатніших атлетів та формування ­резерв­-ної штатної збірної області з офіційним ­працевлаштуванням.

Не обійшлося на полі і без зірок футболу. Захід відвідав знаменитий динамівець, ­ветеран команди “Динамо” (Київ) Іван Яремчук.

Також почесних гостей було відзначено ­нагородами за внесок у розвиток спорту міста Фастів. Зокрема, за заслуги перед ­Фастовом нагородили і Сергія Тимофєєва.

Завершилися урочистості футбольними поєдинком за участю вихованців дитячо-юнацької спортивної школи “Динамо” (Фастів). До речі, установку на гру хлопцям давав сам Іван Яремчук. За участь у турнірі футболісти 2012 року народження отримали грамоти. А також їм та гостям свята були вручені пам’ятні сувеніри від управління фізичної культури і спорту КОДА.

У відкритті футбольного поля взяли участь секретар Фастівської міськради Сергій Ясін­ський, ­начальник міського відділу з питань фізичної культури та спорту Андрій Скида­ненко, член постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму  Юрій Верхман, голова Фа­стівської міської ­федерації футболу Юрій Гутевич, депутати міської ради та мешканці міста.

Інф. управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації