Актульні новини Фастова і Фастівського району

Київщина: новини, події, факти

“Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз”

Нещодавно на Київщині відбулась перша серія тренінгових навчань “Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз”. В рамках заходу учасники відвідали наступні модулі: “Громадянська освіта”, “Проектний менеджмент”, “Лідерство та комунікація” та ­“Розвиток громад”.

Протягом чотирьох днів учасники створювали і презентували власні проекти, ­знайомилися з нюансами роботи з міжнародними організаціями, брали участь в інтерактивних іграх. Приємним бонусом став тренінг від єдиного в Україні тьютора дистанційного курсу “Додатки Google в професійній діяльності” Антоніни Букач, яка навчила присутніх створювати сайти за допомогою Google та ефективно користуватись його додатками. За результатами заходу кожен учасник отримав сертифікат від Київської обласної державної адміністрації.

Серію тренінгів “Відповідальна молодь Київщини” реалізовано в рамках Програми ­національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки.

Вже зовсім скоро, 11-15 серпня, буде реалізовано аналогічний проект – “Школа ­громадянської освіти молоді Київщини”.

 

Людина – не товар!

Підвищення поінформованості широкого кола жителів та гостей Києва й Київської області стосовно існуючих у суспільстві ризиків торгівлі людьми, висвітлення проблеми трафікінгу, поширення інформації щодо взаємодії урядових та неурядових організацій у наданні допомоги постраждалим – такою була мета соціально-інфор­маційної кампанії, що відбулася з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Участь у ній взяв і голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган. Він наголосив, що актуальність цієї теми сьогодні є надзвичайно важливою. Завдяки таким інформаційно-просвіт­ницьким заходам про проблему сучасного рабства дізнається якомога більше громадян. Разом із тим, такі акції спрямовані не лише на те, щоб привернути увагу сус­пільства до питання торгівлі людьми, а й закликають до конкретних кроків у боротьбі із цим ганебним явищем.

Соціально-інформаційна акція “Людина – не товар” відбулася за підтримки та участі заступника міністра соціальної політики ­України Наталії Федорович, служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА, Посольства США в Україні, координаторів проектів ОБСЄ в Україні, представництва Міжна­родної організації з міграції в Україні, бла­годійного фонду “Здорове дитинство без меж”, Всеукраїнської молодіжної громад­ської організації “Національна Організація Скаутів України” і громадських організацій “Київська школа рівних можливостей” та “Гармонізоване суспільство”.

 

В аеропорт – поїздом

Залізничний експрес, який має з’єднати вокзал Києва “Київ-Пасажирський” з найбільшим аеропортом країни – Міжнародним аеропортом “Бориспіль” будується з незначним випередженням графіка, а економія бюджету проекту вже склала близько 120 мільйонів гривень. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Наразі за проектом виконано будівництво колії, формуються залізничні платформи.

Глава Уряду ­разом із Віце-прем’єр-міністром України Володи­миром Кістіоном, головою Київської обласної державної адміністрації Олександром ­Горганом, виконуючим обов’язки голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євгеном Кравцовим, в.о. директора регіональної філії “Південно-Західна залізниця” Романом Веприцьким, представниками ДП “Нацпроект “Повітряний експрес”, ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, в.о. директора департаменту містобудування та ахітектури Київської облдержадміністрації Дмитром Ликовим ознайомилися з ходом виконання проекту.

Залізничне пасажирське сполучення між Києвом і аеропортом Бориспіль буде організоване за маршрутом між станціями Київ-Пасажирський – Київ-Деміївський – Дарниця – ім. Г.Кірпи – Міжнародний аеропорт Бориспіль із зупинками на зупиночній платформі Видубичі, станції Дарниця та в по­дальшому біля залізничної естакади в районі автомагістралі Київ – Харків. Передбачено курсування рейкових автобусів виробництва PESA.

Час руху поїзда на дільниці Київ-Пасажирський – Міжнародний аеропорт Бориспіль складатиме 35-40 хвилин. Стоянки поїзда на кінцевих пунктах (станція Київ-Пасажирський і термінал D Міжна­родного аеропорту Бориспіль) – по 10 хвилин.

За попередніми даними обсяги перевезень ­залізничним транспортом складуть у 2019 році ­понад 3 мільйони пасажирів, з подальшим збільшенням у 2020 році до 4,1 мільйона, а в 2021-му – до майже 4,4 мільйона пасажирів.