Актульні новини Фастова і Фастівського району

Київщина: новини, події, факти

Прапор Київської області з побажаннями миру – для “Живого музею прапорів”

22 серпня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, у рамках акції “Єдність світу в серці миру Станиці-Луганській” передав прапор Київської області з ­побажаннями миру для “Живого музею прапорів”, заснованого луганською волонтеркою, ­активісткою Наталією Журбенко у Станично-Луганському районі.

У День Незалежності України, 24 серпня, 20 прапорів з різних областей України та країн Європи підписані щирими побажаннями, а також надписами “Станиця-Луганська – це ­Україна”, “Станиця-Луганська – це Європа” буде відправлено до Станиці Луганської для “Живого музею прапорів”.

Передача прапорів відбудеться під час флешмобу на підтримку акції “Єдність світу в серці миру Станиці-Луганській”, організованого ВГО “Солідарна Молодь” на чолі із керівником ­Дінарою Хабібулаєвою.

 

Київщина долучилася до національного проекту “Книга Миру”, започаткованого дружиною Глави держави Мариною Порошенко

23 серпня діти військовослужбовців з Київської області взяли участь у фінальній частині національного проекту Першої леді “Книга Миру”, сторінки якої вже стали своєрідною дитячою молитвою за мир в нашій країні. Діти військових, доблесних представників Київщини, які з початку бойових дій на сході України пішли захищати кордони нашої держави і весь український народ, створили фінальний розділ “Книги Миру”, розмістили фотографії і ­написали побажання мирного та щасливого життя всьому світові.

У презентації національного проекту “Книга Миру” взяв участь Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко, були присутні Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав, голова Київської обласної державної адміністрації ­Олександр Горган.

“Дорогі діти, любіть свою Україну, захищайте рідну землю, зростайте справжніми патріотами. Слава Україні!”, – такий запис зробив у “Книзі Миру” Президент.

У свою чергу Марина Порошенко відзначила, що їй надзвичайно приємно вітати у цій залі учасників національного проекту “Книга Миру”, які приїхали з усіх куточків України.

На завершення зу­стрічі, після того, як діти захисників Вітчизни заповнили фінальну ча­стину книги, Петро ­По­-рошенко сказав: “Ми з вами зараз творимо історію України – сучасної, вільної, демократичної, європейської України”.

“Книга Миру” була передана як експонат Музею подарунків Президента України, який буде нагадувати всьому світу, що українці – мирна нація!

Прес-служба Київської ОДА