Актульні новини Фастова і Фастівського району

Маленький гвинтик великої “машини”

Забезпечення містянам безперебійним водопостачанням – одне із головних завдань міськводоканалу. Разом із роботами з покращення якості міської води ­керівництво КП “Фастівводоканал” турбується в тому числі і про безперебійну роботу всіх насосів.

Днями станція ІІ підйому, яка подає до осель фастівчан вже очищену фільтрами воду із резервуарів чистої води, поповнилася новим якісним насосом. Придбано його за бюджетний кошт.

Загалом, на станції ІІ підйому постійно в роботі п’ять  агрегатів. Та нерідко трапляється так, що один із них ­виходить з ладу. Або ж з певною періодичністю насоси відправляються на профілактику. Ось у такому випадку новенький насос підстраховуватиме станцію і ­за­безпечуватиме безперебійну подачу води на місто.

Як зазначив виконуючий обов’язки начальника КП ­“Фастівводоканал” Вадим Пархоменко, зараз бетону­ється місце для його встановлення, також найближчим часом буде закуплено зворотній клапан та засувка – ­необхідні для його роботи елементи.

Придбаний насос – один із гвинтиків величезної ­машини водопостачання, важлива частина вели­чезного комплексу устаткування, яке працює над подачею води фастівчанам.

Інф. міськради