Актульні новини Фастова і Фастівського району

Обираючи – знайте!

“Перемога” продовжує знайомити своїх читачів із малими (вартістю реалізації до 100 тисяч гривень) проектами Громад­ського бюджету. Їх, як і великих (тих, для втілення яких у життя потрібно до 200 тисяч гривень), також багато, тож є із чого ­вибирати. Сьогодні – чергова “порція” малих проектів, у наступних номерах – решта.

 

Очищення водойми та облаштування пляжу мікрорайону Потіївка

Автор цього проекту Володимир Шевчук пропонує привести до належного стану Заячий струмок. Для цього необхідно провести його комплексне дослідження, зупинити заболочення ­берегової зони, очистити водойму (у тому числі й частково видаливши органічну масу донного мулу) й облаштувати пляж.

Після проведення цих робіт від­почивальників на Потіївці стане ще більше, підвищиться рекреаційний ­потенціал мікрорайону в цілому.

Загальна вартість проекту – 100 тисяч гривень.

 

Облаштування та реконструкція Свято-Покровського  скверу в мікрорайоні Заріччя

На вулиці Свято-Покровській поряд із магазином “Олеся” є невелика територія, яка кожного року заростає бур’янами. Повз цей скверик і ­через нього щодня проходять сотні людей, але впорядкованих доріжок там немає, і в дощову погоду батьки змушені нести своїх дітей на руках.

Центральна вулиця Заріччя бідна на ландшафтні композиції, які оживлюють і створюють приємне враження про мікрорайон. Облаштування скверу, переконаний автор проекту Руслан Степура, ­задовольнить існуючу потребу місцевих мешканців у зоні відпочинку і прикрасить його.

Проект передбачає демонтаж залишків покриття пішохідної зони й вимощення її плиткою, встановлення лавочок та урн, облаштування клумби і висадження дерев та кущів. Цей проект, ­переконаний його автор, об’єднає і подружить мешканців Заріччя, що дуже важливо у сьогоднішній ситуації суспільної ненависті та недовіри. Безпосередня участь у ви­саджуванні рослин дасть людям відчуття причетності до долі мікрорайону.

Загальна вартість проекту – 100 тисяч гривень.

 

Облаштування дитячого майданчика  на вулиці Миру, 32

Свого часу дитячий майданчик у дворі ­будинку №32 на вулиці Миру (колишня Куйбишева) був чи не найкращим у місті, але він уже “зістарів”, а старі дитячі та спортивні майданчики несуть в собі велику загрозу життю і здоров’ю малюків. Дітям, підкреслює актор проекту Тетяна Самойленко, потрібен новий сучасний майданчик, де вони ­зможуть цікаво проводити свій вільний час, пізнаючи навколишній світ, навчаючись ­оці­нювати свої сили через гру, отримуючи в безпечних умовах перші синці…

Пропонується встановлення на майданчику пісочниці, гойдалки, каруселі, ігрового комплексу “Малюк”, гойдалки-балансира, хатинки “Бджілка” і садових лавок.

Загальна вартість проекту – 100 тисяч гривень.