Актульні новини Фастова і Фастівського району

Порадували півзахисники

Цієї неділі на спорткомплексі “Машинобудівник” відбулася гра на першість ­області між нашими земляками, командами “Арсенал-Мала Снітинка” (місто Фастів-Фастівський район) і “Динамо” (місто Фастів).

Перша половина гри пройшла в рівній боротьбі. В середині тайму гравці ­“Арсеналу”, використавши незлагодженість дій захисників “Динамо”, відкрили ­рахунок. Півзахисник Олександр Надемський вдало підключився до атаки і ­красивим ударом відправив м’яч у сітку воріт. Коли вже збігали останні хвилини першого ­тайму, нападаючі “Динамо” зуміли провести швидку атаку, але Михайло Сітяшенко при її ­завершенні не зміг знайти вірне продовження, щоб реалі­зувати чудову ­нагоду зрівняти рахунок.

Після перерви картина гри змінилася: “Арсенал” атакує, “Динамо” захищається. ­Красиву флангову передачу використав Володимир Богданов, який ­подарував невелике чудо, від­правивши м’яч у ворота “Динамо”. Ще один м’яч ­“Арсенал” забив з одинадцятиметрової позначки (відзначився Ілля Брік). ­Динамівці прагнули відігратися, але ­арсеналівці грали практично без помилок. Тут слід зупини-тися на грі середньої лінії та нападаючих, які нарешті порадували своїми ­корисними діями. На останніх хвилинах зустрічі Євген Шкуренко встиг на ­прострільну передачу з правого краю і зльоту красиво пробив. Загальний ­рахунок став 4:0 на користь “Арсеналу”.

За традицією було відзначено кращих гравців “Арсеналу”. Ними ­визнано півзахисника Іллю Бріка та нападаючого Володимира Богданова. Саме їм ­спеціальними призами буде передплата на газету “Перемога” від керівника ­компанії FASTIV.NET  Валерія Довгопола, головного спонсора команди.

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”

Ілля Брік

Захопився футболом ще навчаючись у школі №5. Відвідував відділення ДЮСШ м. Фастів (тренер Віктор Осколок). Грає на­дійно, віддає багато сил та енергії, тому і викликає ­симпатії у вболівальників.

Володимир Богданов

Вихованець ФК “Олімп” (тренер Віктор Денисюк). ­Розуміє футбол. Добре відомо, що вінчає футбольний матч – забитий м’яч. Саме красиві удари Володимира ­завдають багато прикростей суперникам.