Актульні новини Фастова і Фастівського району

Про призов громадян на строкову військову службу

Наказ військового комісара Фастівського об’єднаного міського військового комісаріату (з адміністративно-господарської діяльності) №54 від 2 серпня 2018 року

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України “Про звільнення в ­запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” від 15 лютого 2018 року №33/2018 НАКАЗУЮ:

  1. З 1 жовтня до 30 листопада 2018 року провести призов на строкову військову службу громадян України, яким до дня відправлення в війська виповнилося 20 років.
  2. Явці на призовну дільницю Фастів­ського району для проходження призову підлягають усі громадяни 2000 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1991-1999 р.р., у яких ­закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову ­службу за різних обставин.
  3. Проведення медичного огляду ­громадян, які підлягають проходженню призовної комісії, розпочати з 27 серпня 2018 року.
  4. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за ­адресою: м. Фастів, вул. Садова, 12 у ­за­значений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат 11 вересня 2018 року і мати при собі документи, які посвідчують особу.
  5. Всі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території ­Фастівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комі­саріат для проходження призовної комісії.
  6. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” ­керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі навчальних закладів, ­незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
  7. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісарі­ату, несуть відповідальність згідно із законодавством.
  8. Громадянам, які бажають проходити військову службу за контрактом, необхідно звернутись у військовий комісаріат.

О.М.Сандул, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара  Фастівського ОМВК, підполковник