Актульні новини Фастова і Фастівського району

Продукти, які допоможуть уповільнити старіння

Ні для кого не секрет, що корисне харчування позитивно впливає на зовнішній вигляд. За допомогою збалансованого раціону можна не тільки привести в порядок фігуру і самопочуття, але й уповільнити процеси старіння. Які ж продукти обов’язково повинні бути на вашому столі для того, щоб зберегти молодість?

Горіхи. У горіхах міститься безліч антиоксидантів, а також різні вітаміни групи В і мінеральні речовини – такі як цинк, залізо, калій, магній, мідь, селен. Завдяки всьому цьому горіхи мають властивість покращувати обмінні процеси в організмі, підви­щують захисну функцію, виводять з організму зайву воду. І, звичайно ж, покращують стан шкіри. Особливий наголос слід зробити на волоських горіхах, кеш’ю і мигдалі. Однак не слід забувати про те, що горіхи – дуже калорійний продукт.

Імбир. Імбир покращує мікроциркуляцію крові. Саме завдяки цій властивості по­ліпшується колір шкіри. Крім того, імбир позитивно впливає на суглоби. При ­регулярному його вживанні біль у суглобах вас не турбуватиме.

Помідори. Пігменти, які містяться у помідорах, мають антиоксидантні вла­стивості. Для того, щоб протягом бага­тьох років зберігати молодість і здоров’я, досить з’їдати всього один помідор у день.

Зелений чай. Про те, що в зеленому чаї міститься безліч антиоксидантів, знають усі. Однак зовсім недавно вчені з Японії провели масштабне дослідження, в ході якого з’ясувалося, що у тих, хто звик випи­вати щодня не менше 5-ти чашок зеленого чаю, ризик виникнення вікових хвороб знижений на третину в порівняно з тими, хто п’є максимум одну порцію напою в день.

Зелені овочі. Велику користь орга­ні­зму принесуть зелені овочі: кабачки, цвітна і брюссельська капуста, спаржа, шпинат, броколі, листя салату. При регулярному вживанні ці овочі покращують роботу ­серцево-судинної системи, на­дають ­організму додатковий захист, нормалі­зують артеріальний тиск.