Актульні новини Фастова і Фастівського району

Проявляють характер

Продовжує свої виступи в футбольній першості Київської області ­команда “Арсенал-Мала Снітинка” (місто Фастів-Фастівський район). До її активу можна віднести ігри з ФК ­“Васильків” (2:1) і ФК “Стара Боярка” (1:0). Цікавим був матч з ФК “Колос” із Сквирського району. Гра в ­основному проходила в центрі поля. Поступово визначилась перевага ­наших земляків, які в центрі краще ­володіли м’ячем, а коли наближалися до воріт суперників, то не раз ставили в скрутне ­становище захисників та воротаря “Колоса”. Тут слід відзначити півзахисника Артема Василь­єва. А ­захисник Антон Шевченко, двічі вдало підключившись до атаки, встигав на про­стрільні передачі і красиво ­пробивав ­головою, тож воротареві дове­лося вийняти м’яч із сітки. ­Остаточний рахунок – 3:2 на ­користь “Арсеналу”.

Після десяти турів у команди – три перемоги, чотири нічиї і три поразки. І третє місце в турнірній таблиці. Проте суть не тільки в набраних очках. З кожною грою хлопці набираються досвіду й упевненості, додаючи оптимізму тренерові Володимиру Ковальчуку. Побажаймо ж нашим футболістам ще більшої спортивної впев­неності та удачі – щоб порадувати прихильників футболу в нинішньому сезоні.

За підсумками першого кола обласної першості тренеру ­“Арсеналу” Володимиру Коваль­чуку та воротареві ­Володимиру Семенюку спеціальними призами буде передплата на газету “Перемога” від керівника компанії FASTIV.NET Володимира Довгопола, ­головного спонсора команди.

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”

На знімку: один із кращих гравців команди “Арсенал” воротар ­Володимир Семенюк. У футболі він – з дитинства. Ще з п’ятого класу, коли навчався у школі №1, почав відвідувати секцію ФК “Олімп” ­(тренер Віктор Денисюк). Відтоді не уявляє свого життя без футболу.