Актульні новини Фастова і Фастівського району

Сесійні нотатки

Від попередньої сесії міськради минуло більше двох місяців. Це – своєрідний міжсесійний ­рекорд ради цього скликання, адже досі аж таких великих пауз між пленарними засіданнями не траплялося. Зрозуміло, що питань у порядок денний скликаної на 27 серпня чергової 43 сесії міської ради назбиралося багато (хоча, втім, і не рекордно), тож тривало засідання майже цілий робочий день. Тим більше, що були серед тих ­питань і резонансні, і гостро­дискусійні, і такі, які, “переко­чувавши” із минулої сесії, знову, як і тоді, викликали не просто дискусію, а майже сварку.

Про обговорення цих питань і результати голосування за них “Перемога” розповість у наступних номерах.

Дізнаєтеся, зокрема, про те, чому підприємці, які торгують на Завокзальній площі, категоричного не погоджуються зі скасуванням міськрадою рішення “Про створення тимчасової ­ярмарки з продажу сільсько­господарської продукції”, ­ухваленим ще у 2011 році. На Завокзалці планується реконструкція, але підприємці від ­цього, м’яко кажучи, не в за­хваті. Частина депутатів теж вважають за краще зачекати.

Ще одне рішення, яке, без сумніву, викличе інтерес фа­стів­чан, – “Про звернення до суду щодо дострокового розірвання договору державно-­приватного партнерства №1, укладеного між Фастівською міською радою та ТОВ “ОРТ ВЕКТОР”. Йдеться про перспективу забрати міський парк культури і відпочинку імені Юрія Гагаріна з управління цього товариства в одноосібне володіння містом. Представник “ОРТ ВЕКТОР” Зоя Демиденко наводила свої аргументи, але на результати голосування це не вплинуло: рада таки звернеться до суду.

Також на сесії ухвалено рішення “­Про упорядкування торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та ­пивом на території міста Фа­стова”. У чому полягатиме це упорядкування, розповімо – щоб усі знали, що, де і коли можна продавати, а що – ні.

А ще дізнаєтеся про пер­спективу долучення до проекту реконструкції комунального підприємства Фастівської міської ради “Фастівводоканал” Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) за участі країн Європейського Союзу, про те, чому вже вдруге не вистачило голосів, щоб ухвалити рішення “Про використання ­революційного прапора ОУН на території міста” і чому біль­шість депутатів не підтримали пропозицію звернутися до ­Вселенського Патріарха щодо надання автокефалії Пра­вославній Церкві в Україні.

Читайте “Перемогу”!