Актульні новини Фастова і Фастівського району

Важкий шлях до успіху

Нелегким випробуванням виявився черговий матч для футболістів команди “Арсенал – Мала Снітинка” (місто Фастів – Фастівський район). Цього разу на спорткомплексі “Машино­будівник” їх екзаменував лідер обласної першості ФК “Бондарі” з міста Богуслав.

Обидві команди розпо­чали гру обережно, в першу чергу потурбувалися, щоб уникнути неприємностей біля своїх воріт. Досить довго гра проходила переважно у центрі поля. Пожвавив її красивий прохід до воріт гостей Олександра Надемського. Після ­цьо-го і футболісти, і вболівальники на мить за­стигли в чеканні, але м’яч пролетів поруч зі штангою. Не можна не відзначити в нашій команді й Олександра Дармостука, який своєю універсальністю виділявся на полі. Він продемонстрував своїм уболівальникам чудовий прохід по лівому флангу та вивірену передачу, яку міг завершити Євген Шкуренко, але круглий влучив у перекладину. На відпочинок команди пішли за рахунку 0:0.

Після перерви м’яч більше контролювали гравці середньої лінії ­гостей, завдяки чому їхні нападаючі мали змогу гостро атакувати. В одному з епізодів у межах штрафного майданчика м’яч потрапив у руку нашого захисника, і суддя призначив одинадцятиметровий штрафний удар. Гості не упустили нагоди відкрити рахунок. Ще якийсь час наші земляки вели гру на половині поля суперників. Були і гострі атаки, і небезпечні моменти, господарі мали три нагоди встановити рівновагу, але ­рахунок так і не змінився.

За традицією було відзначено кращих гравців у нашій команді. Ними стали півза­хис­ники Олександр Дармостук та Олександр Надемський. Саме їм спеціальними призами буде передплата на газету “Перемога” від керівника компанії FASTIV.NET Валерія Довгопола, головного спон­сора команди.

Олександр Надем­ський – уродженець Великих Гуляків, а з десяти років – фастівчанин. Навчався у міській першій школі. Тоді ж став відві­дувати футбольну секцію ФК “Олімп” (тренер Віктор Денисюк). Відзначається старанністю і повністю віддається грі.

Олександр Дармостук народився у Малій Сні­тинці. Із семи років почав відвідувати відділення футболу ДЮСШ м. Фастів (тренер Віктор Осколок). З того часу футбол став його життям. З рокам ­вимальовувався ігровий почерк футболіста, який віртуозно володіє м’ячем.