Актульні новини Фастова і Фастівського району

Ветеранський Кубок Незалежності 2018 року – у “Динамо”

Вдруге в історії ­фа­стівського футболу у День Незалежності ­України відбувся фінальний поєдинок Кубка Незалежності 2018 рокудругого за рангом турніру, що проводиться Фастів­ською міською феде­рацією футболу серед ветеранів вікової групи “35+”

Фіналістами стали перший володар Кубка команда “Ветеран” і команда ФСК “Динамо-Фастів”, сформована президентом клубу Іваном Бойченком із фастівчан, підсилених білоцерківськими ветеранами. Шляхи фіналістів до вирішального поєдинку були різними. Динамівці у ­надзвичайно напруженому матчі 1/4 фіналу переграли “Олімп” (2:1). До речі, у складі “олімпівців” гол з ­пенальті провів “німецький легіонер” Ігор Денисюк. ­Оскільки наступний суперник “Динамо” “сіяний” “Преміум ТМ” не зміг зібрати оптимальний склад у сезон відпусток, то динамівці без бою опинились у фіналі. “Ветеран” у півфінальному двобої лише наприкінці матчу схилив шальки терезів на власну користь (2:0), перегравши сповнений енергії і натхнення “Живчик” після вольової неочікуваної перемоги (1:3) над “Феніксом”.

Власне сам поєдинок за змістом і за духом був фінальним – напруженим, принциповим, безком­промісним, і… безрезультативним. “Динамо” ледь стримувало у першому таймі масовані атаки до­свідченого “Ветерана”, який не використав кілька ­слушних нагод для взяття воріт після невпевненої гри голкіпера динамівців. У другому таймі гра зрівнялася (далася взнаки втома футболістів і корективи наставників команд), моменти стали виникати поблизу обох воріт, але вправними були голкіпери Юрій Мозоль ­(“Ветеран”) і Вадим Фещенко (“Динамо”). Тож уболівальникам довелося спостерігати серію післяматчевих пенальті. Динамівці Віталій Коваль і Олег Сокирко та Антон Шевченко (“Ветеран”) не схибили. А далі… настав час Фещенка, який спочатку відбив постріл Юрія Рослова, а потім… пробив свого візаві. 3:1 – щаслива лотерея, а з нею і перехідний Кубок Незалежності 2018 року у “Динамо”.

Таким чином, ця команда у складі Івана Бой­ченка, Олексія Цвібеля, Володимира Натанова, Віталія Наливайка, Ігоря Лошака, Станіслава ­Чорноморченка, Олександра і Олега Тучаків, Ігоря Ліпського, Віталія Коваля, Олега Сокирка, Вадима Фещенка, Олега Кулика, Олександра Губаря, ­Вадима Селіванова, Олегів Цапіна і Воєводкіна ­вписала себе у літопис фастівського футболу як другий тріумфатор Кубка Незалежності серед ­ветеранів вікової групи “35+”. Обидві команди ­нагороджені дипломами Фастівської міської ­федерації футболу, усі гравці та арбітр Олександр Андрієнко – пам’ятними медалями. Віталій Коваль (“Динамо”) і Олег Ткачук (“Ветеран”), як найкращі у складі своїх команд, отримали вишиванки – ­спеціальні призи від депутата Фастівської міської ради Олега Нестеренка.

Юрій Гутевич, голова Фастівської міської федерації футболу