Актульні новини Фастова і Фастівського району

Як правильно їсти фрукти

Вживати фрукти краще свіжими, у тому вигляді, в якому їх створила природа, адже в процесі термічної обробки багато корисних речовин можуть зруйнуватися. Напри­клад, вітамін С руйнується не тільки в ­процесі варіння, але й навіть при контакті з повітрям, тому, щоб отримати його більше, фрукт необхідно їсти сирим і нерозрізаним.

Також не найкориснішими є фрукти, які довго зберігалися, бо тривале зберігання може призвести до зміни хімічного складу м’якоті. Звичайно, взимку особливо вибирати не доводиться, і ми купуємо або екзотичні привезені фрукти, або місцеві, які зберігалися на спеціальних складах. Але навіть у такій ситуації варто віддавати перевагу фруктам місцевим, оскільки вітамінів ­значно більше у стиглих фруктах, а екзотичні зазвичай обривають ще зеленими, а дозрівають вони в дорозі.

Різні види їжі по-різному засвоюються в різний час доби. Певно, всі знають, що продукти, багаті вуглеводами, краще ­вживати вранці, а ось кисломолочні набагато корисніші ввечері. Фрукти можна їсти в будь-який час доби. Найчастіше їх рекомендують вживати на сніданок або для легких перекусів протягом усього дня. Не варто їсти дуже солодкі фрукти на вечерю, але із цього правила можуть бути ­винятки. Це правило більш актуальне для людей із зайвою вагою, яким дуже солодкі фрукти не рекомендуються в будь-який час, не тільки ввечері.

В який час доби ви б не вирішили поїсти фруктів, необхідно пам’ятати, що краще не поєднувати їх з іншими продуктами. Можна з’їсти трохи фруктів приблизно за півгодини або за 40 хвилин до основного прийому їжі. Якщо ж ви вирішили вжити фрукти в якості десерту, то краще почекати не менше півгодини після прийому їжі і тільки тоді їсти фрукти. Змішування фруктів з іншими стравами може призвести до порушення засвоєння їжі і погіршення її перетравлення. Змішуючись з іншими продуктами, вони можуть викликати підвищене газоутворення і, як наслідок, здуття живота.