Актульні новини Фастова і Фастівського району

Захоплення – волейбол

У першу неділю серпня дружна фастівська волейбольна сім’я зібралася біля Унави. І не просто щоб пограти в улюблену гру, а щоб привітати з ювілеєм одну з найвід­даніших шанувальниць цього виду спорту Олену Махлун.

Їй, вчителю фізичного виховання Фастівського ліцею, адресували щирі побажання такі ж, як і вона сама, ­завзяті спортсмени Раїса Протазанова, Любов Маєвська, Світлана Марініна, Тамара Полухіна, Олена Семенченко та ветерани спорту Віктор Дармостук, Борис Сидорчук, Віктор Кушпіра, Ярослав Мельник, Віктор Масалига, Сергій Карелін. Отримала Олена й офіційні відзнаки – ­грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток ­фізичної культури і спорту Фастівщини та пропаганду ­здорового способу життя від відділу культури, молоді та спорту Фастівської райдержадміністрації та спортив­ного товариства “Колос”.

Ще навчаючись у сьомому класі Фастівської школи №2, Олена відвідувала відділення ДЮСШ з баскетболу ­(тренер Віллі Тарнапольський). Тоді ж вступила до Київ­ського спортивного інтернату. У 1984-1986 роках виступала за дублюючий склад Київ­ського “Динамо”. Закінчила Київський інститут фізичної культури. З 1993 року працює ­вчителем фізичного виховання в ліцеї. Мешкає у селі Бортники. Сумлінно працює, має ­активну життєву позицію. Нині є членом виконкому Бортниківської сільської ради. А ще Олена – мати-героїня. Це звання їй, мамі двох дочок і трьох синів, було присвоєно у 2015 році. Як і у кожної жінки, у неї багато клопотів, але і для волейболу – своєї улюбленої з п’ятнадцяти років гри – вона знаходить час. І грає у нього чудово!

За відданість волейболу Олені Махлун вручено пам’ятний по­дарунок і оформлено передплату на “Перемогу” від депутата Київ­ської обласної ради Олександра Волинця.

Цього ж дня гості ювілярки встигли продемонструвати свою майстерність на волейбольному майданчику, насолодившись цією прекрасною грою.

Микола ЖУРБА,  голова районної  організації ВФСТ “Колос”