Актульні новини Фастова і Фастівського району

15 вересня – День міста Фастова

З Днем народження, рідне місто! Дорогі фастівчани! Земляки!

Разом із першим подихом осені приходить до нас добре свято – День народження ­Фа­стова, того куточка на Землі, який для кожного із нас став найріднішим і найдорожчим. Це, без перебільшення, особливий день у ­нашому житті. Бо іменини рідного міста – це завжди хвилююча подія, це улюблене і шановане свято для його мешканців, а ще – це і ­свято єднання. Саме в такі моменти ми ­щемливо відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, спов­нюємося відчуттям єдиної родини.

Так, славний Фастів – наш спільний дім. Не забуваймо це і робімо його ще кращим. Усі разом. Ставши ж прикладом для єднання, єдиною і великою сім’єю докладемо ще більше зусиль для подальшого розвитку нашого міста, створення зручних і комфортних умов для життя і, звичайно, для того, щоб воно й надалі неухильно набувало приваб­ливих європейських рис.

При цьому важливо, щоб старовинний Фастів, як і годиться, продовжував зберігати свій особливий колорит і шарм, свої традиції та віковічну історію. А в його долі немало знакових подій та фактів, якими мали би за честь пишатися як українські, так і ­європейські міста. Цього року, святкуючи його 628-му річницю, ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого Фастова, боронив від ворога, віддав своє життя за його славне майбутнє, проймаємося почуттями патріотизму, любов’ю до рідного краю, величним духом Соборності, гордимося причетністю до грандіозних заходів, які намічаються у нашій державі з нагоди відзначення сторіччя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Від щирого серця вітаю всіх вас із Днем міста! Нехай у ньому живуть лише любов, гармонія, взаємоповага і достаток. Хай ніколи не згасає зірка доброї вдачі, працелюбності та патріотизму. Бажаю вам, дорогі фастівчани, миру і злагоди, мудрості та натхнення, щасливої долі кожній родині – у рідному місті, в єдиній державі!

З повагою –  Михайло Нетяжук, міський голова

 

Шановні жителі Фастова та його гості!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем міста! Це чудове місто має цікаву історію і, впевнені, ­матиме прекрасне щасливе майбутнє. Бо ­живуть у ньому гарні люди, справжні патріоти, для яких любов до своєї малої Батьківщини – не просто слова. Усі досягнення, якими багатий Фастів, складаються із вашої щоденної праці, знань і талантів. Саме ви, дорогі фастівчани, змінюєте його, розвиваєте, оновлюєте. Тому й не дивно, що місто залізничників з кожним ­роком набуває європейського вигляду.

Дорогі фастівчани, завжди пишайтеся своїм містом! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і ­небайдужу громаду! Зичимо всім вам Божого благословення, щастя та благополуччя. Нехай зростає і процвітає наше славне місто Фастів!

З повагою – голова районної ради Геннадій Сиваненко та депутатський корпус

 

Шановні фастівчани!

Від щирого серця вітаю вас із Днем міста!

Місто – це люди, а фастівчани – це щира і мудра громада!

День народження міста – це свято кожного, хто тут живе і працює, хто дбає та піклується про свою малу Батьківщину! Коли у кожній фастівській родині буде мир та злагода, любов і добробут, повага й турбота, то і місто Фастів буде найкращим у світі, де народжуються діти, де виховуються справжні патріоти!  Бажаю кожному фастівчанину пишатись тим, що ­народився у Фастові!  Вірю, що разом ми створимо гідні умови проживання у квітучому рідному Фастові!

З Днем народження, місто Фастів – місто найкращих людей!

Щиро ваш –  народний депутат України Руслан Сольвар