Актульні новини Фастова і Фастівського району

BASF в Україні побудує перший завод на Київщині

6 вересня у голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана відбулася друга робоча зустріч з ке­рівництвом компанії BASF в Україні щодо реалізації інвестиційного проекту на території Київщини – будівництва заводу в місті Обухові з виробництва базових цементних добавок.

В обговоренні питання залучення інвестицій в економіку Київщини взяли участь директор BASF в Україні, президент Німецько-Української промислово-торгівельної палати Андреас Лір, начальник відділу промисловості та розвитку ринку BASF в Україні ­Павло Ільїн, лідер групи з правових питань BASF в Україні Григорій Ситенко, спе­ціаліст з охорони здоров’я BASF в ­Україні Сергій Ільченко, менеджер з ­питань інвестицій Ukraine Invest Діана Сідько, міський голова Обухова Олександр Левченко. Також на зустрічі були присутні перший заступник голови Ки­ївської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов та виконуючий обов’язки директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Наталія Погребна.

Як зауважив голова облдержадміні­страції Олександр Горган, робота над залученням цього потужного інвестиційного проекту в область тривала близько півроку. Завдяки твердій підтримці президента Торгово-промислової палати України ­Геннадія Чижикова, командній роботі КОДА та за активної участі першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Анісімова на сьогоднішній день можна пиша­тися позитивним результатом.

Олександр Горган прокоментував важливість будівництва нового виробничого об’єкта:

– Основне завдання державної влади – дбати про добробут та якість життя громадян. І лише за умови стабільного залучення інвестиційних проектів у регіон можна впевнено сподіватися на його сталий розвиток. В умовах сьогодення Київщина є цікавою для іноземних партнерів, але попри це нам все ж доводиться відстоювати власну конкуренто­здатність. Реалізація проекту BASF сприятиме економічному зростанню та створенню нових робочих місць. Область отримає титульного, репутаційно важливого інвестора не лише для нашого регіону, а й для держави в цілому. BASF – це найбільша ­світова корпорація, портфель пропозицій якої містить хімікати, пластмаси, спеціальні продукти, засоби захисту рослин, нафту і природний газ, а також будівельну хімію. У своїй діяльності концерни BASF поєднують економічні успіхи, соціальну відповідальність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Тому я особливо наголошую, що завод, який ми плануємо запустити в Обухові, матиме бездоганно чисте виробництво, оскільки передбачається лише момент змішування цементних сумішей для зовнішнього будівництва, будівництва станцій метро тощо. ­Повинен сказати, що підписанню ­Меморандуму про співпрацю з німецькою стороною передуватиме зустріч активу міста та представників ЗМІ, де планується презентація майбутнього підприємства й спілкування з інвестором щодо екологічної безпеки виробництва.

За результатами зустрічі сторони прийняли рішення щодо початку будівництва заводу в Обухові та визначили орієнтовні терміни введення в ­експлуатацію майбутнього підпри­ємства – березнь-квітень 2019 року.

 

Оn-line нарада у голови Київської ОДА

Минулої п’ятниці голова обласної державної адміністрації Олександр Горган провів оn-line нараду з головам райдерж­адміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територі­альних громад щодо виконання доручень та першочергових завдань з підготовки до нового опалювального сезону, ­проведення лікарської підписної кампанії, запобігання ­надмірному ваговому навантаженню на автошляхи.

За інформацією департаменту регіонального розвитку і житлово-комунального господарства станом на 31 серпня 2018 року виконання запланованих заходів з підготовки ­житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років – на рівні 82,8 %, в грошовому еквіваленті – 112458,8 тисячі гривень. Найвищий рівень підготовки об’єктів теплопостачання до опалювального сезону – у Броварському (100%), Переяслав-Хмельницькому (95,1%), Рокитнянському (94%), Обухівському (90%), Згурівському (86,4), Таращанському (85,1%), Яготинському (84,6%), Кагарлицькому (82%), Баришівському (81,1%) районах, містах Славутичі (100%), Бучі (92%), Переяславі-Хмельницькому (87,5%), Обухові та Ржищеві (84,6%).

З підготовкою до осінньо-зимового періоду житлового фонду найкраще впорались у Білоцерківському, Богуслав­ському, Вишгородському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Ставищанському, Фастівському районах (82-96%) та містах Біла Церква (91,5%), Бориспіль (92,4%) і Буча (97,0%).

Щодо приписної кампанії та укладання договорів з Національною службою здоров’я України, то за кількістю зареєстрованих декларацій Київська область займає серед регіонів України ­дев’яте місце. Найбільший відсоток декларацій від зареєстрованого населення за результатами минулого тижня забезпечили Яготинський район – 74,66%, Рокитнянський район – 72,48%, Бориспільський район – 72,45%, місто Березань – 64,57%, ­а Фастівський район – з абсолютним рекордом у 134,57%.

Виявлення фактів надмірного вагового навантаження на автошляхи Київської області ведеться згідно з дорученням голови Київської обласної державної адміністрації. Працівники Київського міжрегіонального управління Укртранс­безпеки моніторять та опрацьовують скарги, зазначені в ­системі “UVAGA.UA”, які належать до компетенції Укртранс­безпеки. Постійно здійснюються заходи державного кон­тролю за дотриманням перевізниками габаритно-вагових норм на території Київщини. На виконання доручення голови КОДА налагоджено співпрацю з органами місцевого самоврядування з метою недопущення руху великовагового транспорту з перевищенням вагових норм і, як результат, опрацьовано майже 80% районів.

Йшлося на нараді й про хід підготовки до Дня бійця територіальної оборони у Київській області, який планується відзначити в усіх районах та містах 7 жовтня. Вшанування учасників територіальних добровольчих військових формувань започатковано у 2017 році за ініціативи голови обл­держ­адміністрації Олександра Горгана, і цю добру традицію область має намір гідно продовжувати й надалі.

З усіх розглянутих питань головам районних державних адміністрацій та міським головам, головам ОТГ дано відповідні доручення.

В оn-line нараді у голови облдержадміністрації взяли участь директор департаменту охорони здоров’я Алла Арешкович, в.о. начальника Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Сергій Зелінський, начальник управління з питань оборонної роботи та взаємодії з ­правоохоронними органами Дмитро Василевський, ­пред­-ставники департаменту регіонального розвитку, будів­ництва та ЖКГ, департаменту освіти та науки КОДА.

Прес-служба Київської обласної державної адміністрації