Актульні новини Фастова і Фастівського району

Фастівська районна рада інформує

Всеукраїнська нарада-семінар

На Всеукраїнській нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування ішлося про проведення реформ медицини та ос­віти, залучення інвестицій і впровадження заходів з енергоефективності, децентралізаційні процеси. Звертаючись до колег та викопосадовців, голова Фастівської районної ради Геннадій Сиваненко порушив актуальні питання функціонування закладів медицини та освіти, звернувши увагу на недофінансування галузей та необхідність уточнення заходів в рамках реформування, зокрема врахування особливос­тей сільської медицини. По завершенні семінару учасники підготували пропозиції до керів­ництва держави щодо посилення комунікації з органами місцевого самоврядування, напрацювали резолюцію з питань децентралізації.

 

Оленівка відсвяткувала День села

Привітання голови районної ради Геннадія Сиваненка та депутат­ського корпусу зі святом з побажаннями щастя, добра, благополуччя, миру та достатку, процвітання селу Оленівка озвучив заступник голови райради Володимир Куценко. Подяки районної ради за ­багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, особистий ­вагомий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток сільської ­громади вручено Оленівському сільському голові Олек­сандру Паламарчуку і мешканці села Світлані Несеній.

Жоден учасник свята не залишився байдужим до виставки виробів місцевих майстрів – картин та сувенірів, прикрас ручної роботи та багато іншого, що свідчить про талановитість жителів дружної сільської громади.

Вагомий внесок в організацію свята зробив депутат районної ради Віктор Грек.

 

Вітання працівникам лісової галузі

Фастівська районна рада привітала колектив ДП “Фастівське лісове господарство” із Днем працівника лісу. За багаторічну сумлінну працю і з нагоди професійного свята Почесною грамотою районної ради відзначено лісоруба Дорогинського лісництва Олександра ­Ковальського.

 

Засідання постійних комісій районної ради

Під головуванням депутата Ольги Дуганової відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів. Головним питанням порядку денного було виділення коштів для придбання “пакунків малюка” для новонароджених мешканців району (надання одноразової натуральної допомоги при народженні дитини згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 р. №512). ­Голова бюджетної комісії Ольга Дуганова та ­голова районної ради Геннадій Сиваненко ­подякували депутатам, що віднайшли час та оперативно зібралися для вирішення нагальних питань, що дозволить зменшити фінансове навантаження на батьків новонароджених.

Крім того, депутати обговорили питання наповнюваності районного бюджету, рекомендували управлінню фінансів райдержадміністрації активізувати роботу з платниками податків щодо своєчасності сплати податків.

 

Представлення новопризначеного голови РДА

17 вересня відбулося офіційне представлення новопризначеного голови районної державної адміністрації Василя Кравченка. Голова районної ради Геннадій Сиваненко у своєму вітальному слові побажав голові райдерж­адміністрації мудрості й тер­піння і висловив сподівання, що досвід, знання та лобіювання інтересів району сприятимуть у вирішенні актуальних для Фастів­щини проблем. Також Геннадій Сиваненко запевнив Василя Кравченка у підтримці органів місцевого самоврядування, ­депутатського корпусу та в готовності працювати злагоджено задля добробуту громади.

Інф. Фастівської районної ради