Актульні новини Фастова і Фастівського району

Гарбузове насіння: користь і шкода

Дослідження, проведені вченими з різних країн, доводять користь насіння гарбуза у боротьбі навіть із таким грізним захворю­ванням, як рак. Завдяки своєму складу цей продукт підвищує імунітет, знижує рівень так званого поганого холестерину.

Запалені суглоби теж із вдячністю відгу­куються на введення до раціону насіння ­гарбуза. Воно дуже ефективне у боротьбі з артритом і на відміну від медикаментозного лікування не дає побічних ефектів. Цинк, яким рясніє цей продукт, допоможе відновити щільність кісткової тканини і тим самим запобігатиме виникненню остеопорозу.

Речовина кукурбитин, яка абсолютно не шкідлива для людини, – чудовий засіб в боротьбі з паразитичними черв’яками. Тому гарбузове насіння можна вживати для лікування, якщо глисти все-таки виявлені. Показане воно і для профілактики такого роду захворювань.

За допомогою насіння гарбуза в крові нормалізується цукор і перестане турбувати підвищений тиск, зміцняться судини, прийде в норму травна система.

Деякі речовини, що містяться в насінні, діють на організм людини як антидепресанти. Тому з’їдаючи жменю гарбузового насіння, ви завжди будете в гарному настрої.

І все-таки треба пам’ятати, що ідеальних продуктів не існує. Особливо якщо не контролювати їх вживання. Якщо з’їдати забагато гарбузового насіння, можна спровокувати загострення виразкової хвороби шлунка. Підвищений апетит до цього смаколика може призвести і до накопичення в суглобах солей. Емаль на зубах легко пошкодитися, якщо насіння гризти, а не чистити руками. Можна купити насіння вже без шкірки. Тільки перед вживанням його треба хвилин десять просушити в духовці. Такий захід убезпечить вас від шкідливих мікробів.

Ще одна проблемка – калорійність гарбузового насіння. Адже в 100 г цього продукту – 550 кілокалорій. Це, звичайно ж, недозволена розкіш для тих, хто намагається скинути зайві кілограми.