Актульні новини Фастова і Фастівського району

Гран-прі – в “Унавушки”

Хореографія і вокал, інструментальний, оригінальний і сценічний жанри, ­фольклор і композитор-соліст – все це номінації Міжнародного дитячо-юнацького багатожанрового фестивалю “Мир, мистецтво і море”, який вже всьоме відбувся в Болгарії під патронатом мерії міста Варна. Участь у ньому взяли більш як півтисячі юних артистів-аматорів зі Словенії, Польщі, Литви, ­України, Білорусі, Росії і, звісно ж, Болгарії – ті, чиї серця, як співається у гімні фести­валю, “б’ються в унісон зі світом, мистецтвом і морем”.

Серед учасників фестивалю були і фастівські танцюристи із зразкового ­ансамблю народного танцю “Унавушка” (керівник Тетяна Доброштан). Наш ­талановитий квартет у складі Назара Пустовіта, Каріни Малярик, Олексан­дра Чорногуба і Віталіни Доброштан виконали естрадний ліричний номер на тему кохання та війни, почуттів і розлуки. “Летів пташок” у переспіві Наталки Червінської і зна­йомий всім хіт гурту “Океан Ельзи” ­“Обійми” не можуть не розчулити навіть найсерйознішого критика, тож у залі, як згадує одна із вболівальниць за наших артистів, депутат міськради Людмила Скурська, були не тільки овації, а і сльози від цієї правдивої історії, переданої в танці. Емоціями ­ви­-конавці передали максимум настрою сучасної ситуації на Батьківщині, і, мабуть, тому так ­полюбилися глядачам, до того ж, чудово продемонструвавши притаманну “Унавушці” техніку виконання. Все це й допомогло їм здобути головну нагороду фестивалю – кубок Гран Прі.

Ажіотаж та овації, що їх ми отримали під час виступу, варті того, щоб розповідати історію нашої країни на міжнародному фестивалі та звернути увагу на проблему, яка торкнулася всіх, – каже одна з учасниць фастів­ського квартету Віталіна Доброштан. – Своїм виступом ми не ­могли ­сказати нічого іншого, окрім – цінуйте кожен час і кожну мить, любіть одне одного і свою країну понад усе!”.

Вл. інф.