Актульні новини Фастова і Фастівського району

Кубок залишається у “Підприємця”

15 вересня на спорткомплексі “Машинобудівник” фінальними поєдинками завершилася традиційна Першість міста Фастова з міні-футболу 2018 року серед трудових колективів, присвячена Дню міста. Як і торік, до четвірки найкращих потрапили команди поліграфістів (“Юнівест Маркетинг”), поліціянтів (Футбольний клуб поліції “Фастів”), залізничників ­моторвагонного депо станції Фастів (“Мотор”) і ­минулорічний тріумфатор “Підприємець”.

А починалися змагання у День фізичної культури і спорту, коли на футбольне поле вийшли всі вісім команд-учасниць Першості (крім названих вище за трофей змагалися команди тарників (“Елопак”), ­виробничників (“Завод метало- та деревообробних виробів”), “Енергетик” (Фастівська дільниця РП ПАТ “Київобленерго”) і “Футбольне об’єднання підприємців” (“ФОП”). Саме того дня визначалася четвірка півфіналістів за підсумками матчів гру­пового етапу. Підприємці і поліграфісти посіли перші місця у групах, набравши максимальну кількість очок після того, як здолали усіх своїх суперників. Так, “Підприємцю” не склали достойної конкуренції команди “Елопак” (5:1) і “ФОП” (3:1). Лише поліціянти були близькими до того, щоб відібрати очки у ­нинішнього володаря перехідного трофею, але під завісу матчу пропустили від Ігоря Ліпського (2:1) і фінішували другими у групі “Б”. Переможець групи “А” “Юнівест Маркетинг” без надзусиль, зігравши надійно у захисті, переграв “ЗМДВ” (3:1), потужні “Мотор” (1:0) та “Енергетик” (2:0). І за­лізничники, й енергетики не залишили “каменя на камені” від ­заводчан, перегравши їх з рахунком відповідно 5:0 і 7:1. Саме поєдинок між ними, як з’ясувалося, став вирішальним для визначення останнього півфіналіста ­змагань. Досить легко у першому таймі повів ­“Мотор” (3:0). Мабуть, вирішивши, що завдання ­виконане, залізничники дещо розслабилися і самі собі створили інтригу, чим потішили вболівальників. Але все ж утримали переможний рахунок (4:3) і пробилися до четвірки найсильніших.

Обидва півфінальні поєдинки виявилися найнапруженішими і найцікавішими на турнірі. В обох матчах зафіксовано однаковий результат (2:1). Але якщо підприємці у середині другого тайму протягом двох хвилин зусиллями Романа Кривенка та Ігоря Ліпського повели у рахунку (2:0), а потім стримали потужний натиск залізничників, про­пустивши лише від Олександра Головащука, то поліграфісти, безапеляційно вигравши перший тайм у поліціянтів (1:0) завдяки голу Олексія ­Дубиківського, примудрилися у другому таймі пропустити двічі від Олега Ковтуна. Саме невдача у півфіналі настільки пригнітила гравців “Юнівест Маркетинга”, що вони вперше на турнірі не змогли “розпечатати” ворота суперників у матчі за третє місце. А на останній хвилині двобою навіть по­збавили себе шансу випробувати долю у серії післяматчевих пенальті, отримавши круглого у свої ворота від залізничника Олега Бернацького (0:1). У фіналі стомлені попереднім поєдинком поліціянти не змогли повноцінно протидіяти “Підприємцю” (0:3). Долю матчу вирішив хет-трик Михайла Сітяшенка.

Тож перехідний Кубок другий рік поспіль зберігатиметься у “Підпри­ємця”. ФКП “Фастів” і “Мотор” вибороли відповідно срібні та бронзові ­нагороди. Усі команди-учасники нагороджені дипломами ФМФФ, а команди-призери – грошовими преміями, футболісти-призери – медалями відповідного ґатунку з логотипом змагань. Кращими гравцями у ­складах своїх команд із врученням пам’ятних призів визнані Дмитро Дашкевич (“ЗМДВ”), Антон Горбач (“Елопак”), Олександр Мандзюк (“ФОП”), Олександр Волинець (“Енергетик”), Мукімжон Мірзахаджиєв ­(“Юнівест Маркетинг”), Євген Пономаренко (“Мотор”), Олег Ковтун (ФКП “Фастів”), Олексій Цвібель (“Підприємець”). Спеціальні призи в номінаціях “Кращий воротар”, “Кращий захисник”, “Кращий бомбардир” і “Кращий гравець турніру” вручено відповідно Олексію Цвіркуну (ФКП “Фастів”), Олегу Бернацькому (“Мотор”), Ігорю Ліпському (“Підприємець”, 7 голів) і Олексію Дубиківському (“Юнівест Маркетинг”). Нагородження проводив Фастівський міський голова Михайло Нетяжук.