Актульні новини Фастова і Фастівського району

Наші – серед найкращих!

За результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року два загальноосвітні навчальні заклади, розташовані на території Фастова, а саме комунальний заклад Київської ­обласної ради “Фастівський ліцей” і Фастівський НВК “Ліцей інформаційних технологій – СЗОШ І-ІІІ ступенів №9”, увійшли у ТОП-200 найкращих навчальних закладів України. Фастів­ський ліцей посів 143-тє місце, а дев’ята школа – 154-те. При цьому обидва заклади, і обласний, і міський – у рейтингу шкіл Київщини розташувалися поруч – на шостому і сьомому місцях відповідно. Такі дані містять цьогорічні рейтингові таблиці, які нещодавно оприлюднив інформаційний освітній ресурс “Освіта.ua”. Школи отримали відповідні місця за рейтинговим балом, розрахованим на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Нагадаємо, що після оприлюднення цьогорічних результатів зовнішнього незалежного оцінювання, саме випускники Фа­стівського НВК “Ліцей інформаційних технологій – СЗОШ І-ІІІ ступенів №9” відзначилися добрими результатами. Серед семи учнів Київської області, які отримали 200 балів із ЗНО, є й випускник нашої дев’ятої школи – Данило Крейман, який набрав максимальну кількість балів з хімії. За результатами державної підсумкової атестації старшокласники також дали привід і своїм батькам, і директору та вчителям школи пишатися ними. Вони отримали дев’ятнадцять оцінок “12 балів”.

На своїй сторінці у Фейсбук директор Фастівського НВК “Ліцей інформаційних технологій – СЗОШ І-ІІІ ступенів №9” ­Наталія Ріпко написала, що ці високі показники є результатом багаторічної спільної праці педагогічного, учнівського та ­батьківського колективів. Вона привітала всю шкільну ­громаду з цією перемогою і побажала ще кращих здобутків у новому навчальному році.

Вл. інф.