Актульні новини Фастова і Фастівського району

Триває голосування за проекти Громадського бюджету

Серед тридцяти п’яти проектів, що їх було допущено до голосування, маєте обрати два: один великий – вартістю реалізації до 200 тисяч гривень, і один малий, втілення якого у життя потребує до 100 тисяч гривень. Ті два великі і шість малих проектів, які наберуть найбільшу кількість голосів, стануть переможцями і будуть реалізовані наступного року. Не полініться проголосувати! Ви ж хочете, щоб Фастів став красивішим і комфортнішим?

“Перемога” досить детально розповідала про всі проекти, але якщо хочете освіжити їх у пам’ять безпосередньо перед голосуванням, можете знайти всю інформацію на сайті міської ради в розділі “Громадський бюджет” або ж у міському Центрі надання адміністративних послуг (перший поверх адмінбудинку рад, що на площі Соборній, 1).

Проголосувати можна в електронному вигляді – на сайті Фастівської міської ради http://fastiv-rada.gov.ua/ в розділі Громадський бюджет шляхом заповнення електронної версії бюлетеня, а також у паперовому вигляді, прийшовши до адміні­стратора ЦНАП. Режим роботи: понеділок-п’ят­ниця – з 8-00 до 17-00, субота – з 8-00 до 15-00, без обідньої перерви, неділя – вихідний. Із собою слід мати паспорт або ID- картку з позначкою ­ре­єстрації місця проживання, у разі відсутності реєстра­ції у Фастові – довідку про місце роботи, навчання, службу чи інші документи, які підтверд­жують факт проживання в місті.

Участь у голосуванні можуть взяти громадяни України, жителі міста Фастів віком від 16-ти років. Голосування за інших осіб не дозволяється.

Триватиме голосування до 30 вересня. Але не відкладайте свій вибір на останні дні!