Актульні новини Фастова і Фастівського району

Вірно служить обраній справі

Згадуючи про свій спортивний шлях, Юрій Петрович ­Свиридович розповідає: “Подружився зі спортом у місті ­Дережня на Хмельниччині, де народився. Примітили мене місцеві футболісти, коли я навчався у четвертому класі. Вже тоді запросили у команду дорослих. Мати дуже ­хвилювалася, що зі мною щось станеться, бо в команді був ­наймолодшим, але м’яч у мене відібрати було важко”.

Саме таким цілеспрямованим, наполегливим, чесним у спортивному житті його знають усі. Непросто в короткій інформації розповісти про вчителя трудового навчання та фізичного вихователя Фастівецької загальноосвітньої школи I-III ступенів, громадського інструктора зі спорту, про його роль і місце в спортивному житті села й району. Але красномовним підтвердженням його заслуг є хоча б такі факти: учні Юрія Петровича є переможцями та призерами районних ­змагань; у 2006 році за багаторічну сумлінну працю та успіхи у справі навчання Юрія Свиридовича відзначено Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України. В 2011 році нагороджений знаком “Відмінник освіти України”.

І сьогодні ветеран спорту активно пропагує здоровий спосіб життя. На власному прикладі доводить, що спорт – це життя, це – наполеглива та самовіддана праця протягом тридцяти п’яти років у вихованні здорової нації.