Актульні новини Фастова і Фастівського району

Вітання – всім, відзнаки – найкращим

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. 7 вересня урочисто вітали зі святом спортивну громадськість Фастівського району – спортсменів, вихованців юнацько-спортивних шкіл, тренерів-викладачів, вчителів фізичної куль­тури, активістів здорового способу життя, усіх тих, хто пов’язав своє життя зі спортом, людей мужніх, сильних і вольових.

Серед бага­тьох відзнак та нагород грамоти й подяки Київ­ської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту було вручено тренеру-викладачу відділення панкратіону дитячо-юнацької спортивної школи Фастівського району Олегу Чернишенку, голові Фастівської районної організації фізкультурно-спортивного товариства ­“Колос” Миколі Журбі та вихованці відділення панкратіону та українського рукопашу “Спас” дитячо-юнацької спортивної школи Фастів­ського району Діані Григоренко.

Депутат Київської обласної ради Олександр Волинець (фракція ВО “Батьківщина”) передав усім спортсменам свої щирі вітання: “Ми пишаємося нашими спортсменами, адже вони відомі далеко за межами району й області, саме вони зберігають і примножують славні спортивні традиції Фастівщини, зміцнюють авторитет нашого краю і прославляють його у всьому світі! Ми дякуємо вам за вашу працю і бажаємо ­наступних перемог!”.

Яна Хрустальова, помічник депутата  Київської обласної ради Олександра Волинця