Актульні новини Фастова і Фастівського району

Волейболісти показали високий клас

У спортивній залі ДЮСШ міського управління освіти нещодавно відбулися змагання з волейболу пам’яті Адама Бойка. Першими за перемогу боролися жіночі команди. Обидві вони порадували вболівальників комбінаційною грою і чудовою взаємодією біля сітки. У першій партії схвальні оцінки заслужила команда молодших волейболісток, серед яких виділялися Світлана Сакович, Ольга Микитенко, Інна Щедова і до­свідчена Наталія Шпортко. Вони і досягли мети – 25:20. У другій же партії настирливість проявили ветерани Раїса Протазанова, Олена Махлун, Любов Ма­євська, Ірина Штогрін, Світлана Марініна та юна Анастасія Мельник, яка допомагала ветеранам здолати опір суперниць – 25:21. У третій короткій партії лідирував молодіжний склад – 15:11, тож йому й дісталася радість перемоги.

У змаганнях серед чоловіків ветерани спорту – Володимир Хрищенюк, Андрій Шешуков, Григорій Дмитраченко, Віктор Масалига, Юрій Беля, Віктор Дармостук, Володимир Крисан, Євгеній Лемберський – довели, що здатні на рівних боротися з молодими. Вболівальники стали свідками красивих подач і були в захваті від самовідданої гри в захисті. І, звичайно, було багато оплесків після вдало проведеної комбінації з хорошим нападаючим ударом. Після чотирьох партій рахунок був нічийним – 2:2. І лише в п’ятій молоді волейболісти Олексій Чмир, Вадим Жовнір, Володимир Чернецький, Дмитро Орлівський, Олександр Кравченко, Андрій Погребняк та Олександр Когут зуміли у напруженій боротьбі здобути перемогу – 15:12.

Турнір удався. Всі учасники отримали задоволення від гри. Найкращими на майданчику цього дня були Володимир Хрищенюк, Андрій Шешуков, Олександр Чмир. А серед жінок відзначено ветеранів спорту фастівчанку Тамару Полухіну та Світлану ­Марініну з Великої Снітинки. Їм вручено грамоти від спортивного товариства “Колос” і пам’ятні подарунки від депутата обласної ради Олександра Волинця.

Шанувальників волейболу привітав головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому Вадим Сіляк, який вручив Раїсі Протазановій подяку від міського голови Михайла Нетяжука за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту. А переможці отримали смачні призи – торти.

Микола Журба, голова районної організації ВФСТ «Колос»

Фото  Максима Гребенюка