Актульні новини Фастова і Фастівського району

Як правильно їсти яблука?

Найпопулярніший фрукт на столі сучасної людини – це яблуко. Якщо ананаси, ківі і манго подаються зазвичай в якості оригінального частування на свята, то яблука присутні в раціоні людини практично що­дня. А чи замислювався хто-небудь про те, що яблука, виявляється, потрібно їсти правильно? Звучить дивно, але це справді так.

Мало хто знає, що яблука, з’їдені відразу після вживання основної їжі, починають окислюватися і бродити. Звичайно ж, користі для здоров’я від таких процесів не дочекаєшся. Тому яблука бажано їсти, ­почекавши 2-4 години після прийому їжі.

Вживання яблук натщесерце за півгодини до сніданку, обіду або вечері сприяє ­максимальному засвоєнню всіх вітамінів, що містяться у цих фруктах. Крім того, поїдання яблук на голодний шлунок сприяє зниженню ваги, а отже, покращує фігуру.

Максимальна кількість корисних речовин міститься в свіжих яблуках. Яблучне варення, консервовані або печені фрукти не такі багаті на вітаміни. А ось сушені яблука, до речі, не менш корисні, ніж свіжі.

Для тих, хто хоче помітно схуднути і скинути зайві кілограми, підійде яблучна дієта. Принцип її полягає у тому, що один розвантажувальний день на тиждень ­лю­дина повинна їсти тільки яблука. Пів­тора кілограма цих корисних фруктів слід розділити на 5-6 прийомів.

Півсклянки яблучного соку вранці натщесерце за 15-20 хвилин до сні­данку поліпшать самопочуття людей, які страждають на атеросклероз, гіпертонію, захворюваннями жовчного міхура, ожиріння.

Кислі сорти яблук корисні для людей зі зниженою кислотністю шлунка. А ще 2-3 кислі яблука вранці натщесерце допоможуть впоратися з проблемою частих запорів.

А ось людям з підвищеною кислот-ністю або виразкою шлунка зі свіжими ­яблуками слід бути обережними. Для них більш корисними будуть запечені яблука.