Актульні новини Фастова і Фастівського району

“Закатування” грошей в асфальт бути не повинно

Нещодавно в рамках візиту голови Київської ­обласної державної адміністрації Олександра ­Горгана до Рокитнянського району на території філії “Рокитнянське районне дорожнє управління” ­від­булася робоча нарада, на якій ішлося про стан ­виконання дорожніх ремонтних та будівельних робіт. Їй передувало інспектування тих ділянок доріг, які вже впорядковано.

– Я високо оцінюю роботу, яку вами виконано, – сказав Олександр Горган під час спілкування з колективом районного дорожнього управління. – Вже зараз можу сказати, що на всій території області приводяться в належний стан проїзди між районами і дороги до установ соціального призначення: шкіл, садочків, лікарень, дороги державного значення. У 2018-му на ремонт доріг виділено колосальні, у порівнянні із попередніми роками, кошти. І їх необхідно освоїти ефективно, а головне – якісно, щоб міжремонтні терміни експлуатації дорожнього покриття були європейськими. Тобто гарантійний термін на се­редній ремонт має складати п’ять років, на капітальний ремонт – десять. А при жорсткому ваговому контролі дорожнє полотно служитиме ще довше. Зараз відбір підрядних організацій жорсткий і принциповий, а ганебна система звичної “закатки” грошей буде тотально викорінена. Безпека і комфорт створюються за кошти громади, тому люди повинні відчути і побачити ці позитивні зміни в повному обсязі.

Також голова обласної державної адміністрації ­наголосив, що такі неоголошені інспекції з метою контролю за ремонтними роботами на дорогах, яку провів він у Рокитнянському районі, будуть систематичними до настання зимового сезону.

За кілька днів у рамках робочого візиту до Богу­славського району Олександр Горган здійснив ­неоголошене інспекційне обстеження ділянки ­автодороги сполученням Н-01 Київ – Знам’янка. Він, зокрема, перевірив стан виконання ремонтних робіт шляхопроводу біля міста Миронівка. Цей міст перебуває в аварійному стані, на його реконструкцію було виділено значну суму, проте ремонтні ­роботи досі не проводяться.

Голова облдержадміністрації висловив обурення ситуацією і дав тверді вказівки виконавцям робіт у найкоротший термін, до жовтня, здати готовий об’єкт. Олександр Горган наголосив, що у разі неналежного або невчасного виконання усіх робіт буде вжито жорсткі заходи реагування.

 

Ефективний лідер – це людина, яка знає, що робити, і робить це добре

Серію тренінгових навчань “Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз” було нещодавно проведено для активної молоді нашої області. Ці заходи від­булися за сприяння голови Київської обласної ­державної адміністрації Олександра Горгана на підтримку ініціатив Президента України щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді, у рамках Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки. Програма тренінгу передбачала безкоштовний ­навчальний курс, орієнтований на створення ­освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів Київщини, отримання додаткових компетенцій і знань стосовно розвитку громади та посилення її потенціалу.

Протягом чотирьох днів молоді люди навчалися створювати і презентувати власні проекти, дізнавалися, як співпрацювати з міжнародними органі­заціями і де шукати гранти.

Комунікаційний тренінг провів з учасниками ­заходу і голова обласної державної адміністрації Олександр Горган. Він розповів, як бути справжнім лідером. “Ефективний лідер – це людина, яка знає, що робити, і робить це достатньо добре”, – наголосив Олександр Горган.

За словами очільника Київщини, основними ­складовими лідерства є компетенція, сила особистого бренду, комунікаційне поле та доступ до ресурсів. “Кожному, хто мріє стати лідером потрібно знайти свої сильні сторони і побудувати завдяки цьому свій успіх”, – підкреслив голова ОДА.

Прес-служба Київської облдержадміністрації