Актульні новини Фастова і Фастівського району

Змусили похвилюватися

Свою чергову гру  в першості області команда “Арсенал – Мала Снітинка” (м. Фастів – Фастівський район) провела вдома проти ФК “Вертикаль” (м. Обухів). Довгий час гра проходила переважно в середині поля. Поступово почала ­ви­мальовуватися перевага наших земляків. Двічі виходили один на один із воротарем Олександр Надемський та Артем Васильєв, і все ж спортивне щастя посміхнулося обухівському голкіперові. Збігали останні хвилини першого тайму, тут вже могли відзначитися гості, але м’яч пролітав або за стійкою воріт, або над перекладиною. Воротар, захисники і, звичайно, тренер Володимир Ковальчук полегшено зітхнули. На відпочинок команди пішли при рахунку 0:0.

Після перерви свої снайперські якості проявив наш Володимир Богданов, який стрімко увірвався у штрафний майдан-чик і красивим ударом відкрив рахунок. Фінальний свисток судді зафіксував важливу перемогу – 1:0. З піднесеним настроєм залишили поле футболісти ­“Арсеналу”, бо ця ­перемога дає шанс поборотися за вихід у фінальну частину змагань.

За традицією було відзначено кращих гравців “Арсеналу”. Ними визнано захисника Максима Пінчука і півзахисника Павла ­Чередніченка. Саме їм спеціальними призами буде передплата на газету “Перемога” від керів­ника компанії FASTIV.NET Валерія Довгопола, головного спонсора команди.

Наступну гру “Арсенал” проведе на виїзді з командою “Колос” (с. Пустоварівка Сквирського району)