Актульні новини Фастова і Фастівського району

Часник: користь і шкода

Цей овоч – рекордсмен за вмістом фітонцидів (речовин, що борються з вірусами та інфекціями). Завдяки їм часник знешкоджує навіть бактерії, що викликають виразку ­шлунку, туберкульоз, кишкові розлади. Має антигельмінтну дію, сприяє зміцненню ­імунітету, створюючи своєрідний бар’єр для ­застуди та грипу і навіть перешкоджає утворенню ракових клітин. Знижує рівень холестерину в крові, позитивно впливає на стан судин. Виводить з організму токсини, сприяє очищенню організму, і, як наслідок – позбавленню від фурункулів, очищенню шкіри. ­Стабілізує артеріальний тиск і обмін речовин. Дуже корисний при авітамінозі.

Для того, щоб цей овоч проявив свої імуномодулюючі і протимікробні властивості, досить просто включити декілька зубчиків часнику у свій щоденний раціон. Особ­ливо у сиру погоду – так званий “сезон ­застуди”. Якщо ж уберегтися від ГРВІ все-таки не вдалося, рекомендується приготувати ліки за народним рецептом: кілька зубчиків часнику треба подрібнити на терці і змішати з ложкою меду. Вживати таку суміш слід по 1 чайній ложці 3 рази на добу.

Якщо розрізаною часточкою часнику потерти місця висипання герпесу, “застуда на губах” скоро зникне.

Компрес із суміші м’якуша алое і по­дрібненого в кашку часнику полегшить біль при артриті і ревматизмі.

Щоб заспокоїти хворий зуб, треба ненадовго прикласти зубчик часнику до зап’ястка, де якнайкраще про­щупується пульс.

Але велика кількість з’їденого ­часнику може викликати діарею, ­метеоризм, в окремих випадках – спровокувати внутрішню кровотечу. Не слід забувати і про можливу алергію на речовини, що входять до складу овочу.

Часник слід з обережністю вживати людям, які страждають захворюван­нями нирок. У період загострення ­виразки шлунку його з раціону слід виключити. Протипоказанням для прийому є і геморой.