Актульні новини Фастова і Фастівського району

Для гарного свята у дружньому колі – дощ не завада!

Це довели мешканці мікрорайону Заріччя, які минулої суботи відзначили День сусіда. Цього року свято приурочили до п’ятнадцятиріччя мікрорайону, а тому готувалися до нього дуже ретельно всією громадою, залучивши давніх друзів і спонсорів. Написала сценарій та провела концертну програму Тетяна Машовець, а зарічанські таланти та фастівські артисти порадували глядачів чудовими виступами. З імпровізованої сцени того дня лунало багато гарних слів від міської влади, зокрема, міського голови Михайла Нетяжука, інших запрошених на свято гостей, які всі ці роки спостерігали за життям і розвитком Заріччя. Тамара Руденко, яка тринадцять років очолювала місцевий комітет самоорганізації населення, згадувала часи становлення мікрорайону, а теперішня голова комітету Лілія Холодніцька дякувала його мешканцям за активність у суспільному житті мікрорайону.

Вже традиційно на святі відзначили вуличкомів, багатодітні й прийомні родини, довгожителів, а також малюків. Цього року зарічанська родина поповнилася сімнадцятьма дітками, і всі вони на святі отримали корисні подарунки. Без пам’ятних сувенірів не залишилися й подружжя, які відзначили ювілейні весілля. Серед них – вісім срібних, золоте і навіть діамантове! Шістдесят років подружнього життя відсвяткувала родина Ворожеєвих – Клавдія Павлівна і Олександр Іванович.

Вітали на святі й гордість мікрорайону – спортивну команду Заріччя на чолі з ­капітаном Семеном Швецем, а також дякували спортсменам за те, що вони гідно представляють мікрорайон на міських спортивних змаганнях. По-сусід­ськи короваєм, кулішем та юшкою пригощали господарі гостей свята, а дітлахи бавилися з аніматорами і безкоштовно ласували цукер­ками і бананами, які придбав місцевий підприємець.

Голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Лілія ­Холодніцька запевнила, що День сусіда вдався на славу лише завдяки небайдужим людям, які ­завжди готові допомогти й підтримати, а найперше – завдяки зарічанам, які ще раз підтвердили – вони єдина дружна родина.

Олена ОЛІЙНИК

Фото Бориса Архипенка