Актульні новини Фастова і Фастівського району

До захисту громади готові щомиті

Стати першими на захист своєї громади – таким є головне завдання бійців територіальної оборони. Уже другий рік поспіль 7 жовтня фастівчани разом з усією Київщиною відзначають День бійця територіальної оборони.

На Фастівщині створені підроз­ді­ли, які в разі ­потреби­ мають підтримувати ­режим воєнного стану, порядок і ­функціонування органів місцевого самоврядування. Бійці проходять ­­навчання, беруть участь у зборах і ­готові в будь-яку хвилину стати на захист своїх земляків.

Як повідомив військовий комісар Сергій Міщенко, днями наша команда бійців територіальної оборони виборола друге місце серед команд усієї області у спец­заняттях, що проводилися на базі Вишгородського військкомату, а це красномовно свідчить про серйозну підготовку й відповідальне ставлення фастівських терооборонівців до своїх обов’язків.

Урочистості з нагоди Дня бійця територіальної оборони почалися біля адмінбудинку рад. З вітальними словами до ­громад міста й району звернулися секретар міської ради Сергій ­Ясінський, голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко і вій­ськовий комісар Сергій Міщенко.

Після урочис­тостей всі охочі вирушили до Фа­стівського місь­кого об’єднаного військоммату, щоб побачити, чим озброєні підрозділи тероборони, які вони мають засоби зв’язку та забез­печення для при­готування їжі. А також кожен, хто хотів, міг спробувати свої сили у стрільбі, збиранні-розбиранні автомата, дізнатися, як саме треба користуватися засобами зв’язку і ­над­авати першу допомогу. Найкращим бійцям територіальної оборони вручено медалі та грамоти. Відзначено і юних вихованців спортивного клубу “Каскад”, які під керівництвом Юрія Пустовія взяли активну участь у заходах і показали неабиякі результати у військовій підготовці. Підростає нове покоління захисників Вітчизни!

Інф. міськради