Актульні новини Фастова і Фастівського району

Фастівські школярі побували у Валчі

Минулого тижня фастівські школярі – з числа найуспішніших у ­навчанні – відвідали польське місто Валч (Валецький повіт), яке є ­побратимом Фастова. Там разом із польськими ровесниками вони ­взяли участь у проекті “Польсько-український майстер-шеф-кухар”.

Хлопці й дівчата не лише змагалася у приготуванні польських та українських страв під керівництвом шеф-кухаря Демяна Собка, а також мали можливість презентувати свій регіон, його традиції та звичаї й ознайомитися зі шкільним середовищем країни-сусіда. Учні спілкувалися з представниками місцевої влади та української меншини у Польщі, з батьками польських дітей-учасників проекту, польськими школярами й педагогами.

Участь у проекті дала можливість молоді двох країн ознайомитися з культурою і традиціями обох народів, набути навичок, корисних у ­повсякденному житті, відвідати уроки англійської мови, робототех­ніки й комп’ютерного моделювання. Діти позмагалися ще й у спортивній естафеті, ознайомилися з історичним містом Торун (батьківщиною ­Міколая Коперника), взяли участь у квесті “Визначні споруди Валча”.

Ініціаторами культурного обміну молоді були староство Валецького­ повіту і Фастівська міська рада.

За інформацією Центру інноваційних освітніх технологій