Актульні новини Фастова і Фастівського району

Кілька цікавих ідей щодо використання фольги

Напевно, у кожної газдині знайдеться в кухонній шафці рулончик фольги. Її часто застосовують під час приготування різних страв. Але цим можливості алюмінієвої фольги далеко не обмежуються.

Заточення ножиць. Візьміть кілька шарів фольги і поріжте ножицями. Це ­допоможе без усяких зусиль заточити їхні леза.

Захист ручок під час фарбування. Якщо ви займаєтеся ремонтом, то убезпечити фурнітуру від фарби можна, обгорнувши її фольгою.

Видалення іржі. Просто потріть крани й труби зім’ятим шматком алюмінію. Це видаляє іржу не гірше спеціальних щіток.

Універсальний провідник. У цьому випадку ми використовуємо здатність фольги проводити електричний струм. Наприклад, якщо пальчикових бата­рейок у будинку не залишилося, можна ­використати замість них елементи ­формату ААА, “наростивши” їх до ­потрібного розміру.

Прасування. Ця порада дозволить витрачати на прасування рівно у два рази менше часу. Покладіть на гладильну дошку алюмінієву фольгу від­по­від­ного розміру. Тепер при пра­суванні тепло від праски буде відбиватися і впливати на зворотний бік речей.

Лійка. Коли під рукою немає потрібного предмета, його можна зробити своїми руками. Наприклад, ­проста лійка, сформована з фольги, впорається з переливанням рідин не гірше справжньої.

Рефлектор для батареї. Підвищити на пару градусів температуру у вашому приміщенні допоможуть спеціальні панелі, що відбивають тепло, поміщені за батарею. Таким чином ви будете більше обігрівати свою кімнату, а не вулицю.