Актульні новини Фастова і Фастівського району

Красуня з Фастова

Ольгу Нітун, безперечно, знають багато фастівчан. Навчаючись у першій школі, допитлива, енергійна дівчина вирізнялася лідерськими якостями. Не бракувало їй ініціативності у різноманітних творчих новаціях, тому вечори, конкурси,у програмах яких були пісні чи танці, ніколи не обходилися без режисерських ідей Ольги. І без її хореографічних та вокальних здібностей – також.

Інтерес до гуманітарних наук привів наполегливу дівчину до Київського Національного ­університету ім. Т.Г.Шевченка – для того, щоб бути в авангарді творення чи не найскладнішого в наших буднях процесу – гармонії в житті, в людських душах, які потребують ­наповнення красою й гуманними цінностями, спонукаючи до допомоги тим, хто потребує підтримки як словом, так і ділом.

Коли в Україні на знак підтримки захисників цілісності нашої держави почав поширюватися волонтерський рух, Ольга Нітун, не роздумуючи, активно включилася у нелегку, але таку потрібну для українського воїнства справу. Бо вважає – не можна бути пасивним, займати споглядальну позицію у такий тривожний час.

Зараз наша землячка працює в театральній сфері в столиці, обожнює свою родину – чоловіка й синочка. У неї – безліч вподобань й улюблених занять. Любить читати. Серед її кумирів – Ліна Костенко. Як журналістка й громадська активістка, пише про факти, що хвилюють її як небайдужу людину, патріотку рідної землі. ­Любов до подорожей допомагає їй відкривати принади різних куточків України і світу. Душевною наснагою Ольги завжди була і є україн­ська пісня у всій її красі й неповторності. Особливо бере за серце пісня “Два кольори” у виконанні Квітки Цісик. А ще розквітає Ольжина душа, коли милується вона кві­тами.

А нею самою у пишному вінку з чарівних квітів милувалася вся Україна й не тільки Україна. Минулого року, взявши участь у рейтингу ТОП-12 найкраси­віших світлин українок, Ольга Нітун стала однією з дванадцяти переможниць. Та й хіба могло бути інакше? Цей чарівний образ, ці за­мріяні очі, ця ніжна врода не можуть залишити байдужими нікого… Не залишилися байдужими й канадці. По­бачивши в Інтернеті фото фастівської красуні, члени української діаспори в ­Канаді замилувалися, зацікавились і використали світлину в одному з популярних журналів. Тож там тепер багато хто еталоном жіночої вроди вважає ­фастівчанку Ольгу Нітун.

Ніна Баннікова