Актульні новини Фастова і Фастівського району

Осінній вернісаж у школі народної майстерності

Фастівська школа народної майстерності вже має не лише солідний “послужний список” участі юних художників в обласних і всеукраїнських виставках і конкурсах, а вже дійшла й до рівня міжнародних виставок, що засвідчує високу репутацію закладу.

Тож і традиційна осіння виставка, присвячена Дню худож­ника, Дню українського козацтва, святу Покрови Пресвятої ­Богородиці і Дню захисника України, не могла не здивувати і не порадувати відвідувачів новими творчими сюрпризами, що їх готують діти й педагоги із любов’ю і повагою до історії України, до християнських святинь, козацьких традицій, демонструючи свої таланти, бачення і розуміння прекрасного в навколиш­ньому світі.

Директор закладу Анатолій Древецький і начальник відділу по роботі з дошкільними та позашкільними закладами міського управління освіти Марія Короленко, характеризуючи творчий рівень вихованців школи народної майстерності, вручили переможцям обласних і всеукраїнських конкурсів грамоти й подяки департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та відділу головного управління освіти і науки КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини”.

Всі, хто виступав на святковому заході, хто вітав художників із їхніми успіхами на творчій ниві, у тому числі й працівники Фастівського державного краєзнавчого музею, відзначали, що в кожній роботі – душа і серце і дітей, і їхніх мудрих, терплячих наставників, для яких у творчості немає нічого неможливого. І майже сто робіт, презентованих на традиційному осінньому вернісажі, кожна з яких виконана в характерному стилі, в особливій художній манері, знову продемонстрували багатий потенціал школи. Чільне місце на виставці зайняли твори на козацьку тематику, роботи, присвячені воїнам, які на сході України захищають цілісність рідної держави.

Оглянути виставку можуть усі охочі, прийшовши до школи ­народної майстерності (Фастів, вулиця Соборна, 19).

Ніна БАННІКОВА