Актульні новини Фастова і Фастівського району

Освіта – пріоритет номер один

На цьому наголосив на обласних урочистостях з нагоди Дня працівників освіти  голова облдержадміністрації Олександр Горган

3 жовтня у Броварах відбулися обласні урочистості з ­нагоди відзначення Дня працівників освіти. Щоб привітати ­освітян Київщини і відзначити нагородами найкращих представників галузі, сюди завітав голова обласної державної ­адміністрації Олександр Горган.

Як зазначив очільник Київщини, з початку свого призначення на посаду у 2016 році він визначив освіту пріоритетом ­номер один для державної влади в Київській області.

“В першу чергу, ставлячи завдання економічного процвітання України, ми повинні розуміти, що добробут кожної родини закладається не в частині створення нових робочих місць, ­залучення інвестицій … Він в першу чергу закладається у школах, в серцях та інтелектах дітей, яких ми виховуємо сьогодні. Економіка країни формується у школах. Тому економічного ­процвітання можна досягнути через підтримку освіти. І це не порожні слова. Для порівняння: у 2016 році на освіту в ­області було передбачено 1 мільярд 600 мільйонів гривень, у 2017-му – вже 3 мільярди 600 мільйонів. Ми стали регіоном номер один в Україні за пропорцією фінансування освіти. Київщина показала новий стандарт ставлення до цієї ­важливої галузі, і вже нинішнього року для неї в Київській області передбачено 4 мільярди гривень”, – підкреслив Олександр Горган.

Голова облдержадміністрації подякував освітянам за­ ­роботу, наголосивши, що їхня копітка праця, яка потребує творчих зусиль, натхнення, професійної витримки та великого досвіду, заслуговує на ще більше: “І тому сьогодні, коли в Україні триває освітня реформа “Нова українська школа”, в її основі повинен бути вчитель, якому дали можливість відкрити свої таланти, своє бачення, свою жагу, свої сильні сторони, адже щасливий викладач – успішна в житті дитина!”.

За сумлінну працю, високий професіоналізм і з нагоди професійного свята Олександр Горган вручив відзнаки ­Ки­ївської обласної державної адміністрації найкращим ­освітянам Київщини. Почесну нагороду “Освітянська ­зір­ка-2018” отримала вчитель математики Терезинського навчально-виховного об’єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок” Білоцерківського району Лідія Руденко, яка викладає у цьому закладі вже 55 років. Її випускниками є 9 кандидатів і докторів наук.

Зі святом працівників освіти також привітали директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віра ­Рогова та Броварський міський голова Ігор Сапожко. Вони вручили нагрудні знаки “Василь Сухомлинський” Міністерства освіти і науки України п’яти освітянам Київщини.

Під час урочистостей відбулася церемонія нагородження володарів титулів “Учитель року-2018”, “Методичний Оскар”, “Інтелектуальний Олімп”, “МАН – Тріумф 2018”, “МАН – Флагман 2018”, “Методист року-2018”, “Лідер позашкільної освіти”, “Спортивна слава Київщини”, “Нова генерація педагогів Нової української школи”, “Вчительська династія Київщини”, “Лідер освітніх і виробничих інновацій”, “Новатор. Лідер. Про­фе­сіонал”, “Освітянська зірка-2018”. Цьогоріч володарями ­титулів стали 46 працівників освіти Київської області.

Прес-служба Київської обласної державної адміністрації