Актульні новини Фастова і Фастівського району

“Пакунки малюка” – з Обухова у всі міста й райони

26 вересня в Київській області стартувала реалі­зація пілотного проекту Прем’єр-міністра ­України ­Володимира Гройсмана щодо подарунка новонародженим відповідно до постанови Ка­бінету Міністрів України від 20.06.2018 р. № 512 “Деякі питання ­реалізації пілотного проекту із ­надання при народженні дитини одноразової ­натуральної допомоги “пакунок малюка”.  Кожна мама або інший законний представник дитини, яка народилася 1 вересня і пізніше, отримає одноразову натуральну ­допомогу – “пакунок малюка”. З метою організації роботи з його надання налагоджено взаємодію місцевих управлінь соціального захисту населення з пологовими будинками – щоб видавати “пакунки малюка” під час виписки новонародженої дитини з лікарні. Зберігаються “пакунки малюка” в установі КЗ КОР “База спеціального медичного постачання”, що знаходиться в місті Обухові.

26 вересня заступник голови Київської ­обласної державної адміністрації В’ячеслав ­Кучер, директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації Ігор Мещан та Обухівський міський голова Олександр Левченко видали партію ­одноразової натуральної допомоги в кількості 424 пакунки районним та міським управлінням соціального захисту населення для подаль­шого їх вручення батькам новонароджених.

Прес-служба Київської облдержадміністрації

 

До речі

Перші 17 “пакунків малюка” отримали й у Фастівському районному управлінні соцзахисту

Вісім із них – для молодих мамочок із району і дев’ять – для фастівчанок, які народили діток після 1 вересня. Як повідомила “Перемозі” виконуюча обов’язки начальника районного управ­ління соціального захисту населення Наталія Христенко, на сьогоднішній день цих “пакунків ­малюка” не достатньо для забезпечення потреб пологового відділення Фастівської центральної районної лікарні, адже немовлят протягом вересня народилося більше. За словами Наталії ­Христенко, вже подано заявку до обласного управління на виділення ще п’ятдесяти двох ­“пакунків малюка”. Є сподівання на отримання їх на початку жовтня.

Вл. інф.