Актульні новини Фастова і Фастівського району

Пам’яті педагога і тренера

Більше 330-ти учасників зібрали на спорткомплексі “Машинобудівник” міські змагання з легкої атлетики серед учнів п’ятих-шостих і сьомих-восьмих класів “Діти – олімпійська надія”, які відбулися 4 жовтня. Ці змагання було започатковано Фастів­ською дитячо-юнацькою спортивною школою місь­кого управління освіти у 2011 році. Вже вп’яте вони проводяться на вшанування світлої ­пам’яті шанованої людини, талановитого педагога і ­наставника, одного з най­кращих тренерів України, старшого тренера-викладача відділення легкої атлетики Фастів­ської ДЮСШ Леоніда Артемовича.

На урочистому відкритті змагань зі словами привітань та побажання успіхів у спорті звернулася до школярів дружина Леоніда ­Вікентійовича – Галина Олександрівна. Світлу пам’ять відомого тренера було вшановано хвилиною мовчання.

Змагання, які проводились на особисту першість у двох вікових групах, проходили в цікавій спортивній боротьбі. Переможців і призерів нагороджено грамотами й медалями відділу з питань фізичної культури та спорту, а ті, хто посів перші місця, отримали ще й призи ­родини Артемовичів. Нагородження проводили начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Андрій Скида­ненко, майстер спорту міжнародного класу ­Анатолій Коробенко, дружина Леоніда Артемовича ­Галина Олександрівна та донька Ольга.

Інф. відділу з питань фізичної культури і спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради