Актульні новини Фастова і Фастівського району

Ремонт доріг – це питання безпеки громадян та іміджу району

Шлях до економічного розвитку будь-якого району – це  дорожня інфраструктура.

Як уже не раз зазначалося, з 1 січня 2018 року до сфери управління Київ­ської обласної державної адміністрації передано 156 кілометрів доріг загального користування Фастівського райо­ну, більшість з яких зараз перебувають у вкрай незадовільному стані.

Попри те, що у районного керівниц­тва забрали важелі впливу, Фастів­ська районна рада постійно опікується­ питанням стану автодоріг в районі. За ініціативи керівництва районної ради і ­депутатського корпусу створено комісію, яка здійснила обстеження стану доріг, склала дефектні акти і передала їх до розгляду балансоутримувачам доріг. На квітневій сесії райради депутати ухвалили рішення про підтримку депутат­ського звернення Володимира Куценка щодо капітального та поточного ремонту автодоріг у Фастівському районі, яке було направлено вищому керівництву держави. Крім того, це питання неодноразово порушувалося на робочих зу­стрічах та нарадах в облдержадміністрації, ­направлялися листи та звернення про незадовільний стан доріг в районі.

За останньою інформацією Київської обласної державної адміністрації, ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення у 2018 році здійснюється виключно в межах “митного експерименту”. Роз­порядженням голови облдержадміні­страції від 3 липня 2018 року №378 ­затверджено перелік об’єктів на 2018 рік, у тому числі й по Фастівському ра­йону. Згідно із цим переліком ремонту підлягають ділянки доріг Р-04 (Київ – Фастів – Біла Церква – Звенигородка), Р-19 (Фастів – Митниця – Обухів – Ржищів), Т-10-13 (Фастів – Кожанка – Фурси – Яблунівка – Володарка), О102403 (Фастів – Борова) та С101602 (Фастів – Митниця –Обухів – Ржищів – Канів), на що має бути витрачено загалом 56,3 мільйона гривень.

Зараз завершуються ремонтні роботи доріг в селі Томашівка і розпочато ­капітальний ремонт дороги Т-10-13 “Фастів – Кожанка – Малополовецьке”. Районна рада звернулась до виконавців ремонтних робіт з проханням по завершенню надати акти виконаних робіт. При отриманні цих актів буде ­проведено контроль за повнотою та якістю виконання робіт.

Інф. районної ради