Актульні новини Фастова і Фастівського району

Результати позачергової сесії Київської облради

Інформує депутат Київської обласної ради Олександр Волинець (фракція ВО “Батьківщина”)

10 жовтня відбулося засідання ­позачергової 23-ї сесії Київської обласної ради, на якій було прийнято ряд ­важливих рішень, зокрема й тих, що стосуються Фастівщини.

Київська обласна рада підтримала звернення Фастівської міської ради щодо проведення Всеукраїн­ського заходу “Естафета єднання” з нагоди 100-річчя проголошення ­Соборності України. Естафета стартуватиме 1 грудня 2018 року у місті Фастові, пройде всіма регіонами Ук­ра­їни і завершиться 22 січня 2019 року на Софійській площі в місті Києві, адже саме на залізничній станції Фастів 100 років тому, 1 грудня 1918-го, було підписано Договір про об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Республіки в одну єдину соборну державу, а 22 січня 1919 року на Софійській площі проголошено його текст.

На сесії також підтримали звернення депутатів Київської обласної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення цін на газ для населення, що є непосильними для багатьох українців. Київська обласна рада однозначно проти цього і робитиме все можливе, аби не допустити чергового зростання цін на тарифи.

Не менш важливим є те, що ми звернулися до Кабміну щодо фінансування екстреної медичної допомоги на Київщині. Ми вважаємо ­неприпустимим, що нашу область ­залишили без державної субвенції на екстрену медичну допомогу, яка би допомогла нам вже до кінця цього року повністю закрити питання із ­забезпеченням екстреної медичної допомоги на весь наступник рік.

Серед іншого був затверджений План заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Київ­ської області на період до 2020 року. Розробниками Плану ­заходів є Київ­ська облдержадміні­страція ­разом з партнерами: Програмою „U-LEAD з Європою” та Київ­ським відокремленим підрозділом установи „Центр розвитку місцевого самоврядування”.

Виконання Плану заходів здійснюється шляхом реалізації відібраних на конкурсній основі проектів регіонального розвитку, ­об’єднаних спільною метою у програми регіонального розвитку. Відтак за напрямком “Створення ­нових та модернізація існуючих галузей економіки” йдеться про формування та запуск Логістичного хабу “FastLogistic” у місті Фастові. Це дозволить  стимулювати економічне зростання та створити нові робочі місця.

За напрямком “Створення умов для пріоритетного розвитку малого та середнього підприємництва” ­за­значено створення інноваційного індустріального  бізнес-центру “FastDevelopment” у м. Фастів. Бізнес-центр стане помічником щодо вдосконалення ведення ­бізнесу, стимулювання розвитку підприємництва, а також збільшення доступу до фінансування.