Актульні новини Фастова і Фастівського району

Свято поезії, окрилене музикою

Поезія і музика. Коли вони звучать, душа наповнюється світлим щемом і відкривається назустріч новим враженням й емоціям…

У такому чаруючому поєднанні жанрів проходив минулої неділі у Києві, в мистецькому центрі “Шоколадний будинок”, творчий вечір поетеси Алефтини Власової, яка читала свої вірші, сповнені ­одвічними питаннями про сенс життя, призначення людини, ­моральні цінності і пріоритети вчинків, про те, як все це спів­відноситься з християнськими заповідями.

В унісон з бентежною поезією, яку приїхали послухати і фастівчани, звучали твори Моцарта, Баха та інших композиторів у виконанні народної артистки України Людмили Семененко, викладача вокалу Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського ­Лариси Роман, соліста Національного театру оперети Дмитра Воронова, оркестрантів.

Побувавши на вечорі, краєзнавець із Борової Андрій Мороз висловив захоплення від поезії, що подарувала йому стільки духовної наснаги, і від музичного наповнення свята, до проведення якого, до речі, має прямий стосунок наша землячка, ­громадський активіст, голова правління обласного фонду ­“Милосердя і здоров’я” Галина Єкіменкова.

Ніна Баннікова