Актульні новини Фастова і Фастівського району

Три пожежі за три дні

7 жовтня о 20-ій хвилині на 6-ту ранку до оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло повідомлення про пожежу в будівлі, яка ­знаходиться на території міського парку імені Ю. Гагаріна. На місце виклику було терміново направлено ­черговий караул 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Пожежним довелося боротися з вогнем, який охопив площу у сто двадцять квадратних метрів. На гасінні працювало дві одиниці техніки і шість чоловік особового складу. Пожежу було лока­лізовано близько 6-ої години, а о 7-ій – повністю лік­-відовано. Причина займання наразі встановлюється.

Того ж дня у Фастові сталася ще одна пожежа – в господарчій будівлі на вулиці Героїв Танкістів. Повідомлення про це до оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло о 17-29. Вогнеборці, які прибули на місце виклику, встановили, що в будівлі на площі 6 квадратних метрів зайнялося сміття. За 10 хвилин пожежу було локалізовано, а ще за 5 – повністю ліквідовано.

9 жовтня горів житловий будинок у Півнях, на вулиці Шевченка. Повідомлення про пожежу до ­оперативно-диспетчерської служби Фастівського ­району надійшло о 3-55. На місце виклику терміново направлено черговий караул 30-ої Державної ­пожежно-рятувальної частини та місцева пожежна охорона села Триліси. П’ятеро вогнеборців і дві ­одиниці техніки гасили житловий будинок, площею у двадцять чотири квадратних метрів, до 6-30.

Причина пожежі встановлюється.

За інф. Фастівського районного сектору головного управління ДСНС в Київській області