Актульні новини Фастова і Фастівського району

Турнір доброї пам’яті

Доброю традицією у селі Мотовилівка стало проведення футбольного турніру “Пам’ять”, який було започатковано у 2006 році. На ньому збираються друзі футболістів, яких з нами вже немає, щоб пом’янути їх добрим словом. Багато таких добрих слів прозвучало на адресу Анатолія Собченка, Петра Мегедя, Олександра Озеруги. Ще з молодих літ вони були прихильниками активного дозвілля, любили футбол, розуміли й підтримували молодь. Саме такими й залишилися назавжди у пам’яті шанувальників спорту.

Цього року на футбольному полі в Мотовилівці зустрілися команди ФК “Борова”, ДЮСШ (м. Фа-стів), місцевий “Атлетік” і ФК “Салтік” із села Мала Салтанівка Васильківського району. Ще ­чотири команди боролися за вихід у фінал у Мотовилівській Слобідці. Тут змагалися господарі поля і футболісти Томашівки, Веприка й Червоного. Право грати у фіналі вибороли “Салтік” і мотслобідська команда. Переможець визначився після пробиття одинадцятиметрових. Спортивна фортуна посміхнулася ФК “Салтік” – 4:3.

Найкращими гравцями турніру визнано воротаря Валерія Чурпіту з Мотовилівської Слобідки, ­захисника Олександра Рубанова і півзахисника ­Віталія Сперкача (ФК “Салтік”), нападника Євгена Скрипака і бомбардира Артема Максименка з ­Мотовилівки. В номінації “Технічний гравець” відзначено Назара Ольшанського (ДЮСШ м. Фастів), а в номінації “Красивий гол” – Руслана Гребіника з Малої Салтанівки. Приз “За волю до перемоги” отримали томашівські футболісти, які в боротьбі за третє місце обіграли мотовилівський “Атлетік” – 2:0.

Турнір надовго запам’ятається шанувальникам футболу. Про це потурбувалися його організатори Петро Світлий, Юрій Рослов, Борис Собченко, ­Микола Софієнко. А спонсором змагань був міс­цевий підприємець Віктор М’ялик.

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”

Фото Олега Тетенькіна