Актульні новини Фастова і Фастівського району

Турнір стане традиційним

Чимало юних ентузіастів наймасовішого виду спорту зібралося на сільському стадіоні в селі Мотовилівка, де проходив турнір з міні-футболу “Пам’ять”. Його учасниками були ­футболісти 2007-2008 років народження. За ­нагороди при підтримці численних вболівальників – друзів, батьків, дідусів – змагалися на чудовому полі вісім команд: білоцерківські ­“Арсенал”, “Зміна” і “Рось”, фастівська ДЮСШ, ФК “Боярка”, ФК “Салтік” із села Мала Сал­танівка Васильківського району, ДЮСШ (м. Кагарлик) і мотовилівська “Дружба”.

Цікавою динамічною грою відзначилися ­фастівчани. Спочатку у своїй групі вони обіграли команди “Арсенал” (3:0), “Зміна” (2:0) і “Дружба” (7:0), а у фіналі – “Рось” (2:1). В середині першого тайму через прикру помилку в ­захисті гостей м’яч від захисника рикошетом влетів у ворота. Подвоїв рахунок Гліб Гончар. Після перерви гравець команди “Рось” Кирило Карев скоротив рахунок, але відігратися білоцерківцям не вдалося. Тож чемпіонський титул виборола команда ДЮСШ (м. Фастів) . Успішно підготував команду і роз­ділив з нею радість перемоги тренер Віталій Осколок. У ­боротьбі за третє місце представники команди “Зміна” з рахунком 1:0 обіграли футболістів з Кагарлика.

Голова ФК “Світанок” Петро Світлий відзначив, що турнір “Пам’ять” стане традиційним. Він згадав тих, хто у різні часи працював з дітьми, подякував дорослим за увагу й таку ­потрібну роботу з юними футболістами і вручив переможцям кубок, а всім учасникам – пам’ятні медалі. А щоб юні футболісти поновили сили, їх усіх пригостили бутербродами, булочками, бананами й солодощами. Тож свято вдалося. Приємно, що і організатор турніру ФК “Світанок”, і тренери команд, й інструктор зі спорту Євген Скрипак з Мотовилівки, і судді Олексій Банасько та Юрій Свиридович  ще раз подарували дітворі зустріч з м’ячем і радість спілкування.

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”