Актульні новини Фастова і Фастівського району

Велика Снітинка – найспортивніша

Минулої неділі на спорткомплексі “Машинобудівник” завершилися районні фінальні змагання серед спортивних клубів, сільських і селищних рад на приз “Краще спортивне село”, який свого часу був ­заснований підприємцем Олександром Бабським.

Голова районної організації спортивного товариства “Колос” Микола Журба, відкриваючи свято, побажав нових успіхів у благородній справі оздоровлення людей і, зрозуміло, високих спортивних досягнень, а просто зараз – успіхів у волейбольних поєдинках, перетягуванні линви, ­настільному тенісі, шахах, шашках і міні-футболі.

Було відзначено ентузіастів фізкультурного життя району, які об’єднують навколо себе сільський люд і привчають до здорового дозвілля. Грамоти і пам’ятні подарунки отримали Олег Турчин (с. Велика Снітинка), Сергій Ківеров (с. Мала Снітинка), Олег Кітюшко (с. Триліси), Юлія Тетенькіна ­(с. Мотовилівка).

А найкращих результатів у змаганнях, що відбувалися того дня, досягли великоснітинські фізкультурники. Вони стали переможцями у волейболі, перетягуванні линви і шашках. Вагомий внесок у здобуття Великою Снітинкою переможних 162 очок і звання­ “Краще спортивне село” належить Дмитру Нетребі, Олександру Садовському, Богдану Майстренку, Івану Поляку, Максиму Хох­лову, Василю Ващенку, Миколі Савчаку, Юрію Найдьонову, Олександру Яковенку.

До трійки призерів увійшла також ­Мотовилівка, команда якої виборола чемпіон­ський титул у міні-футболі. Спочатку мотовилівські спортсмени обіграли великоснітинців з рахунком 3:0, а у фіналі перемогли команду “Олімп” з Малої Снітинки – 6:3. Відтак саме вони й отримали кубок Олега Блохіна, що його видатний футболіст, перебуваючи свого часу в селищі Борова, подарував місцевим прихильникам футболу. Лідирували представники Мотовилівки і ­серед тенісистів, тож отримали в заліку 155 очок. На третьому місці – Триліси, які відстали всього лише на 3 очки.

У нагороду десятьом представникам спортивного клубу “Єдність” (с. Велика Сні­тинка) буде оформлено передплату на газету “Перемога” на 2019 рік від депутата обласної ради Олександра Волинця.

Раїса ПРОТАЗАНОВА,  головний суддя змагань

Фото Анастасії КОРЖ