Актульні новини Фастова і Фастівського району

Вітаємо з днями народження Скригалівку, Ставки та Дідівщину!

Цими вихідними на Фастівщині знову були сільські іменини: свят­кували Скригалівка, Ставки і Дідівщина.

Тут мешкають чудові люди, які люблять свою малу батьківщину і щодня роблять усе для того, щоб вона ставала кращою. За свою історію ці села пережили різні випробування й нелегкі часи, але завжди зберігали бадьорість духу, щиру віру в краще майбутнє, уміння і бажання працювати. І сьогодні, у непростий час, своєю працею кожен мешканець цих сіл продовжує примножувати славу рідного краю, додавати нові сторінки його історії. Уміння жити, працювати і святкувати разом – ось головна особливість цих сіл.

На урочистостях увагою не обми­нули нікого: усіх віншували і обдаровували в різних ­номінаціях, серед яких і найстарші жителі, і наймолодші, поважні ювіляри. Любов до своєї кра­їни починається з любові до рідних місць, рідного села, – так говорили господарі та гості свята, всі, хто вітав іменинників. Це свято усіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди. Гості свята бажали усім здоров’я, ­щастя, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, миру у нашому спільному домі – великій Україні.

Зривали оплески пісні і танці творчих колективів, які дарували усім ­присутнім на святі сонячний і свят­ковий настрій.

І як годиться у день народження, окрім щедрих слів привітань та побажань гості вручають ще й подарунки. І вже традиційно благодійна лотерея від депутата Київської обласної ради Олександра Волинця (фракція ВО “Батьківщина”) визначила переможців, які стали щасливими власниками ­велосипедів та авторських футболок. Усі зібрані гроші від лотереї отримають ті мешканці села, які потребують лікування.

До свого рідного села, Дідівщини, Олександр Волинець, як годиться, ­приїхав не з порожніми руками. Дідівщинська школа отримала такий необхідний у роботі принтер, що було для всіх неабиякою і дуже приємною несподіванкою.

“Земляки! Прийміть щирі слова ­вдячності і подяки за вашу працю на благо всієї нашої славної землі, а значить, України в цілому. Нехай рідне село радує кожного своїми успіхами, перемогами, красою, затишком і тільки добрими, пам’ятними подіями! Усім нам миру, щастя, здоров’я, благо­получчя, нових здобутків у всіх ­справах!”, – привітав односельчан Олександр Волинець.

Яна Хрустальова, помічник депутата Київської обласної ради Олександра Волинця