Актульні новини Фастова і Фастівського району

Вже скоро тут має стати красиво

Продовжується реконструкція  скверу “Сонячний”

Коли розпочалася реконструкція скверу “Сонячний”, ­фастівчани зраділи: нарешті ця територія в центрі міста, на розі вулиць Соборної й Небесної Сотні, стане по-справжньому впорядкованою і красивою. Та ще й із фонтаном! Бо місце справді того варте.

Роботи розпочалися ще влітку, але після встановлення фонтану вони на деякий час пригальмувалися. Причина – відмова підрядника, який спочатку брався благоустроїти територію скверу, від попередньо укладеної з ним угоди. Певно, йому запропонували більш вигідну роботу в якомусь іншому місті…

Про це було повідомлено журналістам фастівських ЗМІ на прес-кон­ференції, яку ­минулої середи проводили разом (оскільки того дня у міськвиконкомі був день молодіжного самоврядування) міський голова Михайло Нетяжук і голова міської молодіжної ради Маріанна Анощенко.

Передоплату (яку було виплачено в розмірі тридцяти відсотків від загальної вартості робіт) підрядник повернув. Але ж згаяного часу – до того ж такого сприятливого, приміром, для вимощення доріжок бруківкою – не повернути! Втім, каже Михайло Нетяжук, часу втрачено не так вже й багато, бо до завершення всіх робіт зі встановлення ­фонтану до благоустрою території все одно не можна було приступати. Та й теперішня погода для благоустрою ­скверу – далеко не найгірша. І новий підрядник уже є.

Справді, є. І роботи в сквері вже ведуться – за дійсно хорошої погоди, яка немов вирішила посприяти Фастову в його цьогорічному зовнішньому перетворенні. Варто нагадати, що в оновленому “Сонячному”, окрім найприкмет­нішого його об’єкту – фонтану у вигляді гранітної кулі, буде встановлено лавочки й урни, висаджено дерева й квіти. Ну і, як обіцялося при підготовці території скверу до реконструкції, повернуть на колишнє місце дитячий майданчик, гроші на який кілька років тому зібрали фастівські акти­вісти. Його мають ще й доповнити новими елементами.

Людмила Урлапова