Актульні новини Фастова і Фастівського району

“Агро-2018”: кубок виборов “Ардіс”

В Оленівці й щедрі врожаї вирощують, і про спорт не забувають. ­Директора місцевого господарства Віктора Грека у значенні важливості здорового способу життя переконувати не треба. Він чудово це розуміє, тож всіляко сприяє розвитку фізичної культури на селі. Цього року, ­наприклад, розпочато реконструкцію футбольного поля – з метою ство-рення належних умов для занять і змагань. А справжнім подарунком для шанувальників футболу Фастівщини став турнір “Агро”, заснований у 2015 році ДП “Оленівське” спільно з фіз-культурно-спортивним товариством “Колос”.

У вирішаль-ній грі за кубок “Агро-2018”, яка відбулася минулої неділі на фастів-ському стадіоні “Рефри-же­ратор”, зустрі­лися команди “Колос” (с. Оленівка) та “Ардіс” (с. Триліси). Матч пройшов у впертій боротьбі. Виникало багато голевих ситуацій, але далеко не всі вони були результатив­ними. Багато зусиль до цього доклали голкіпери, не пропускаючи м’яч у ворота. І все ж таки триліські футболісти на 69-ій хвилині зустрічі зуміли вирвати перемогу – 1:0. М’яч забив Іван Шикітка.

Переможці отримали перехідний кубок і медалі. Найкращих гравців ­фіналу Олександра Тихоненка (“Ардіс”) та Максима Сторожа (“Колос”) відзначено пам’ятними призами й оформленням передплати на газету “Перемога” на 2019 рік від спонсора турніру – директора ДП “Оленів­ське”, заслуженого працівника сільського господарства України, депутата ­Фастівської районної ради Віктора Грека.

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”