Актульні новини Фастова і Фастівського району

Чим корисний буряк

Раціон для здорового харчування важко уявити без буряка. Цей звичний для нас овоч є по-справжньому цілющим продуктом. Ще давньогрецький лікар Гіппократ включив його у список лікарських рослин. Вже в ті далекі часи квашеним червоним буряком успішно лікували інфекційні за­хворювання, лихоманку, запалення шкіри і багато інших хвороб.

Буряк сприяє кровотворенню. Сік столових буряків є найціннішим напоєм проти анемії (малокрів’я). Завдяки високому вмісту солей заліза він сприяє утворенню нових клітин крові – еритроцитів та поліпшує склад крові. Для лікування анемії необхідно випивати 1-2 склянки свіжого соку 2 рази на добу. Для під­силення дії можна приготувати суміш соків буряка, моркви та селери.

Знижує ризик онкологічних захворювань. Сік буряка має протипухлинну дію, бо у ньому міститься вітамін С і пектинові речовини, які сприяють захисту організму від шкідливого впливу радіо­активних речовин. Лікарі навіть рекомендують під час лікування хіміотерапією ­застосувати буряково-морквяну суміш (пропорція – 1:1) по 50 грамів тричі на день.

Буряк нормалізує артеріальний тиск. Магній, що міститься у буряках, впливає на судини і допомагає знизити тиск. Сміливо використовуйте буряки у своєму щоденному раціоні, якщо ­ма­єте атеросклероз чи гіпертонію. Фолі­єва кислота, що теж є в буряках, у комбінації з магнієм позитивно впливає на нервову систему, допомагає ­бо­ротися зі стресами і їх наслідками.

Покращує ендокринні процеси. Буряк містить велику кількість йоду, що сприяє нормалізації ендокринних процесів організму.

Буряк корисний для печінки. Якщо у вас хвора печінка чи ви її ­над-то перевантажили ситним застіл­лям чи випитим алкоголем, радимо декілька днів додавати у ваш раціон буряк. Ви відразу відчуєте полегшення.